Komputer ADAX LIBRA WXIPC12400
Komputer ADAX LIBRA WXIPC12400 Komputer ADAX LIBRA WXIPC12400 to komputer stacjonarny o pojemności 512 GB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki. 512 GB Pojemność dysku DDR4-3200.
Komputer ADAX LIBRA WXIPC12400
Komputer ADAX LIBRA WXIPC12400 to komputer stacjonarny o pojemności 512 GB. Gotowy zestaw komputerowy do pracy biurowej, nauki lub rozrywki.
Kluczowe cechy
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro Standard Academic. Warunki serwisowe: 36 miesięcy door-to-door. Wbudowana karta graficzna: Intel® UHD Graphics 730. Wejścia i wyjścia audio: 3 x OFC Audio Jacks.
Specyfikacja techniczna
| Chipset płyty głównej | Intel® H610 |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| Moc zasilacza | 350 W |
| Mysz w zestawie | Tak |
| Normy i certyfikaty | CE |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4-3200 |
| Rodzaj urządzenia | Desktop PC |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro Standard Academic |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Warunki serwisowe | 36 miesięcy door-to-door |
| Wbudowana karta graficzna | Intel® UHD Graphics 730 |
| Wbudowane Audio | Realtek ALC897 |
| Wejścia i wyjścia audio | 3 x OFC Audio Jacks |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 329 x 170 x 408 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i5-12400 Processor (18M Cache, up to 4.40 GHz) |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 2.0 x 4, USB 3.2 Gen 1 x 2 |
| Złącza PCI na płycie głównej | 1x PCI-e x16, 1x PCI-e x1 |
| Złącza video | HDMI, VGA (D-Sub) |
| Łączność | LAN 1 Gbps, WiFi IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
Opis
- Rodzaj pamięci
- DDR4-3200
- Moc zasilacza
- 350 W
- Typ obudowy
- Mini Tower
- Pojemność dysku
- 512 GB
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 329 x 170 x 408
- Łączność
- Bluetooth 5.2
LAN 1 Gbps
WiFi IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax - Normy i certyfikaty
- CE
- Warunki serwisowe
- 36 miesięcy door-to-door
- System operacyjny
- Microsoft® Windows 11 Pro Standard Academic
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 16
- Rodzaj urządzenia
- Desktop PC
- Zainstalowany procesor
- Intel® Core™ i5-12400 Processor (18M Cache, up to 4.40 GHz)
- Maksymalna wielkość pamięci
- 64 GB
- Zamontowany dysk
- SSD M.2 PCIe NVMe
- Wejścia i wyjścia audio
- 3 x OFC Audio Jacks
- Ilość gniazd pamięci / wolne
- 2 / 1
- Wbudowane Audio
- Realtek ALC897
- Chipset płyty głównej
- Intel® H610
- Wbudowana karta graficzna
- Intel® UHD Graphics 730
- Złącza video
- HDMI
VGA (D-Sub) - Złącza i porty komunikacyjne
- USB 2.0 x 4
USB 3.2 Gen 1 x 2 - Złącza PCI na płycie głównej
- 1x PCI-e x1
1x PCI-e x16 - Klawiatura w zestawie
- Tak
- Mysz w zestawie
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 5906496009297
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także