Zasilacz be quiet! Power Zone 2 850W 140mm 80+Platinum aPFC
Zasilacz be quiet! Power Zone 2 850W 140mm 80+Platinum aPFC Zasilacz be quiet! Power Zone 2 850W 140mm 80+Platinum aPFC to zasilacz komputerowy marki LISTAN GMBH o mocy 850 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Zasilacz be quiet! Power Zone 2 850W 140mm 80+Platinum aPFC
Zasilacz be quiet! Power Zone 2 850W 140mm 80+Platinum aPFC to zasilacz komputerowy marki LISTAN GMBH o mocy 850 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Certyfikat: CE, 80 PLUS Platinum, TUV, CB, FCC, CU, cTUVus, UKCA. Długość kabli: Długość złącza ATX (cm): 60, Maksymalna długość przewodów (cm): 100. Natężenia zasilacza: +3.3V (A): 20, +5V (A): 20, +12V (A): 70.8, -12V (A): 0,5, +5Vsb (A): 3. Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat | CE, 80 PLUS Platinum, TUV, CB, FCC, CU, cTUVus, UKCA |
| Długość kabli | Długość złącza ATX (cm): 60, Maksymalna długość przewodów (cm): 100 |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Maks. głośność | 24.9 dB |
| Maksymalna moc zasilacza | 850 W |
| Modularność | modularny |
| Natężenia zasilacza | +3.3V (A): 20, +5V (A): 20, +12V (A): 70.8, -12V (A): 0,5, +5Vsb (A): 3 |
| PFC | Aktywne |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Średnica wentylatora | 140 mm |
| Standard zasilacza | ATX |
| Wtyczka zasilania | ATX 20+4pin, PCI-E 6+2 pin x 3, SATA x 7, P4+4 x 1, P8 x 1, 12V-2x6 kabel | W(1 | 600), P-ATA (4-pin) x 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 160 x 150 x 86 |
| Zabezpieczenia | OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe, OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza, UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem, SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowy... |
Opis
- PFC
- Aktywne
- Gwarancja producenta [mies.]
- 120
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 160 x 150 x 86
- Opakowanie
- BOX
- Zabezpieczenia
- OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora
OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe
OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe
SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi
UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem - Certyfikat
- 80 PLUS Platinum
CB
CE
CU
FCC
TUV
UKCA
cTUVus - Ilość wentylatorów (max)
- 1 szt.
- Maksymalna moc zasilacza
- 850 W
- Standard zasilacza
- ATX
- Przeznaczenie zasilacza
- Komputer stacjonarny
- Średnica wentylatora
- 140 mm
- Wtyczka zasilania
- 12V-2x6 kabel | W(1 | 600)
ATX 20+4pin
P-ATA (4-pin) x 1
P4+4 x 1
P8 x 1
PCI-E 6+2 pin x 3
SATA x 7 - Modularność
- modularny
- Długość kabli
- Długość złącza ATX (cm): 60
Maksymalna długość przewodów (cm): 100 - Natężenia zasilacza
- +3.3V (A): 20, +5V (A): 20, +12V (A): 70.8, -12V (A): 0,5, +5Vsb (A): 3
- Maks. głośność
- 24.9 dB
Specyficzne kody
- EAN13
- 4260052191378
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także