Zasilacz ATX iBOX AURORA 600W OEM
Zasilacz ATX iBOX AURORA 600W OEM Zasilacz ATX iBOX AURORA 600W OEM to zasilacz komputerowy o mocy 600 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego. 600 W Maksymalna moc zasilacza.
Zasilacz ATX iBOX AURORA 600W OEM
Zasilacz ATX iBOX AURORA 600W OEM to zasilacz komputerowy o mocy 600 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny. Złącza zasilacza: MOLEX 6 szt., SATA 6 szt., ATX 12V 1 szt..
Złącza i wyposażenie
Złącza zasilacza: MOLEX 6 szt., SATA 6 szt., ATX 12V 1 szt..
Specyfikacja techniczna
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Maksymalna moc zasilacza | 600 W |
| PFC | Pasywne |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Średnica wentylatora | 140 mm |
| Standard zasilacza | ATX |
| Wtyczka zasilania | ATX 20+4pin |
| Zabezpieczenia | SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe, OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe, OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza, UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem, OVP ... |
| Złącza zasilacza | MOLEX 6 szt., SATA 6 szt., ATX 12V 1 szt. |
Opis
- PFC
- Pasywne
- Opakowanie
- OEM
- Zabezpieczenia
- OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora
OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe
OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe
SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem - Ilość wentylatorów (max)
- 1 szt.
- Maksymalna moc zasilacza
- 600 W
- Standard zasilacza
- ATX
- Przeznaczenie zasilacza
- Komputer stacjonarny
- Średnica wentylatora
- 140 mm
- Wtyczka zasilania
- ATX 20+4pin
- Złącza zasilacza
- MOLEX 6 szt., SATA 6 szt., ATX 12V 1 szt.
Specyficzne kody
- EAN13
- 5901443056287
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także