Zasilacz be quiet! PURE POWER 12 1000W 120mm 80+Gold
Zasilacz be quiet! PURE POWER 12 1000W 120mm 80+Gold Zasilacz be quiet! PURE POWER 12 1000W 120mm 80+Gold to zasilacz komputerowy marki LISTAN GMBH o mocy 1050 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Zasilacz be quiet! PURE POWER 12 1000W 120mm 80+Gold
Zasilacz be quiet! PURE POWER 12 1000W 120mm 80+Gold to zasilacz komputerowy marki LISTAN GMBH o mocy 1050 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Długość kabli: Długość złącza ATX (cm): 55, Maksymalna długość przewodów (cm): 60. Natężenia zasilacza: +3.3V (A): 22, +5V (A): 22, +12V (A): 83.3, -12V (A): 0,3, +5Vsb (A): 3. Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny. Wtyczka zasilania: PCI-E 6+2 pin x 3, P4+4 x 1, P8 x 1, PATA x 1, 12V-2x6 kabel | W(1 | 600), ATX 20+4pin, SATA x 6.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat | 80 PLUS Gold |
| Długość kabli | Długość złącza ATX (cm): 55, Maksymalna długość przewodów (cm): 60 |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Maks. głośność | 31.6 dB |
| Maksymalna moc zasilacza | 1050 W |
| Modularność | Brak |
| Natężenia zasilacza | +3.3V (A): 22, +5V (A): 22, +12V (A): 83.3, -12V (A): 0,3, +5Vsb (A): 3 |
| PFC | Aktywne |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Standard zasilacza | ATX |
| Wtyczka zasilania | PCI-E 6+2 pin x 3, P4+4 x 1, P8 x 1, PATA x 1, 12V-2x6 kabel | W(1 | 600), ATX 20+4pin, SATA x 6 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 160 x 150 x 86 |
| Zabezpieczenia | OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe, OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora, SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe, OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe, OTP (Over Temperat... |
Opis
- PFC
- Aktywne
- Gwarancja producenta [mies.]
- 120
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 160 x 150 x 86
- Opakowanie
- BOX
- Zabezpieczenia
- OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora
OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe
OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe
SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi
UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem - Certyfikat
- 80 PLUS Gold
- Ilość wentylatorów (max)
- 1 szt.
- Maksymalna moc zasilacza
- 1050 W
- Standard zasilacza
- ATX
- Przeznaczenie zasilacza
- Komputer stacjonarny
- Średnica wentylatora
- 120 mm
- Wtyczka zasilania
- 12V-2x6 kabel | W(1 | 600)
ATX 20+4pin
P4+4 x 1
P8 x 1
PATA x 1
PCI-E 6+2 pin x 3
SATA x 6 - Modularność
- Brak
- Długość kabli
- Długość złącza ATX (cm): 55
Maksymalna długość przewodów (cm): 60 - Natężenia zasilacza
- +3.3V (A): 22, +5V (A): 22, +12V (A): 83.3, -12V (A): 0,3, +5Vsb (A): 3
- Maks. głośność
- 31.6 dB
Specyficzne kody
- EAN13
- 4260052191200
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także