Corsair Zasilacz RM750e WHITE 80+GOLD F.MODULAR ATX3.1
508,99 zł
Brutto
Corsair Zasilacz RM750e WHITE 80+GOLD F.MODULAR ATX3.1 Corsair Zasilacz RM750e WHITE 80+GOLD F.MODULAR ATX3.1 to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego. 80 PLUS Gold.
Corsair Zasilacz RM750e WHITE 80+GOLD F.MODULAR ATX3.1
Corsair Zasilacz RM750e WHITE 80+GOLD F.MODULAR ATX3.1 to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
80 PLUS Gold
Certyfikat 80+
120 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
2
Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V
2
Ilość złącz zas. PATA
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Gwarancja: 120 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 140 x 150 x 86 mm.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Gold |
| Gwarancja | 120 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. PATA | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 1 |
| Ilość złącz zas. SATA | 4 |
| Moc zasilacza | 750 W |
| PFC | Brak |
| Waga | 2.9kg |
| Wentylator | 12 cm |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Wymiary | 140 x 150 x 86 mm |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
CP-9020292-EU
7 Przedmioty
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 120 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 140 x 150 x 86 mm
- Waga
- 2.9kg
- Moc zasilacza
- 750 W
- Wentylator
- 12 cm
- PFC
- Brak
- Ilość złącz zas. MOLEX
- 0
- Ilość złącz zas. SATA
- 4
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin
- 2
- Złącze zas. MB
- 20 + 4 pin
- Zasilacz modularny
- Tak
- Certyfikat 80+
- 80 PLUS Gold
- Ilość złącz zas. 8-pin 12V
- 0
- Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V
- 2
- Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin
- 1
- Wersja ATX
- 3.1
- Ilość złącz zas. Floppy
- 0
- Ilość złącz zas. PATA
- 2
- Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen.
- 0
- Ilość złącz zas. 12VHPWR (12V - 2x6)
- 0
- Ilość złącz USB 10P
- 0
Specyficzne kody
- EAN13
- 840006686873
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także