Zasilacz Chieftec GPS-600A8 600W ATX 120mm aPFC Spraw 80
Zasilacz Chieftec GPS-600A8 600W ATX 120mm aPFC Spraw 80 Zasilacz Chieftec GPS-600A8 600W ATX 120mm aPFC Spraw 80 to zasilacz komputerowy o mocy 600 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Zasilacz Chieftec GPS-600A8 600W ATX 120mm aPFC Spraw 80
Zasilacz Chieftec GPS-600A8 600W ATX 120mm aPFC Spraw 80 to zasilacz komputerowy o mocy 600 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Natężenia zasilacza: +3.3V-20A; +5V-20A; +12V1-46A; -12V-0,3A; +5VSB-2.5A. Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny. Sprawność: 85% pod typowym obciążeniem. Wtyczka zasilania: EPS 12V x 1, Floppy x 1, PCI-E 6/8-pin x 1, ATX 20+4pin, Molex 4-pin x 2, SATA x 4.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat | 80 PLUS |
| Maksymalna moc zasilacza | 600 W |
| Natężenia zasilacza | +3.3V-20A; +5V-20A; +12V1-46A; -12V-0,3A; +5VSB-2.5A |
| PFC | Aktywne |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Sprawność | 85% pod typowym obciążeniem |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Standard zasilacza | ATX |
| Wtyczka zasilania | EPS 12V x 1, Floppy x 1, PCI-E 6/8-pin x 1, ATX 20+4pin, Molex 4-pin x 2, SATA x 4 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 140 mm x 150 mm x 87 |
| Zabezpieczenia | OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe, SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe, OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe, UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem, AFC (automatyczna kontr... |
Opis
- PFC
- Aktywne
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 140 mm x 150 mm x 87
- Opakowanie
- BOX
- Zabezpieczenia
- AFC (automatyczna kontrola prędkość obrotowej wentylatora)
OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe
OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe
SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem - Certyfikat
- 80 PLUS
- Maksymalna moc zasilacza
- 600 W
- Standard zasilacza
- ATX
- Przeznaczenie zasilacza
- Komputer stacjonarny
- Sprawność
- 85% pod typowym obciążeniem
- Średnica wentylatora
- 120 mm
- Wtyczka zasilania
- ATX 20+4pin
EPS 12V x 1
Floppy x 1
Molex 4-pin x 2
PCI-E 6/8-pin x 1
SATA x 4 - Natężenia zasilacza
- +3.3V-20A; +5V-20A; +12V1-46A; -12V-0,3A; +5VSB-2.5A
Specyficzne kody
- EAN13
- 4710713239555
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także