Cooler Master Zasilacz MWE Bronze 650W V3 ATX 3.1
229,00 zł
Brutto
Cooler Master Zasilacz MWE Bronze 650W V3 ATX 3.1 Cooler Master Zasilacz MWE Bronze 650W V3 ATX 3.1 to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego. Aktywny PFC.
Cooler Master Zasilacz MWE Bronze 650W V3 ATX 3.1
Cooler Master Zasilacz MWE Bronze 650W V3 ATX 3.1 to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Aktywny
PFC
80 PLUS Bronze
Certyfikat 80+
ATX
Format (zasilacze)
60 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 140 x 150 x 86 mm.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Bronze |
| Format (zasilacze) | ATX |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 3 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 4 |
| Ilość złącz zas. SATA | 6 |
| Moc zasilacza | 650 W |
| PFC | Aktywny |
| Wentylator | 12 cm |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Wymiary | 140 x 150 x 86 mm |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
MPE-6501-ACABW-3BEU
26 Przedmioty
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 140 x 150 x 86 mm
- Moc zasilacza
- 650 W
- Wentylator
- 12 cm
- PFC
- Aktywny
- Ilość złącz zas. MOLEX
- 0
- Ilość złącz zas. SATA
- 6
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V
- 3
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin
- 4
- Złącze zas. MB
- 24 pin
- Zasilacz modularny
- Nie
- Certyfikat 80+
- 80 PLUS Bronze
- Ilość złącz zas. 8-pin 12V
- 0
- Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V
- 2
- Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin
- 0
- Wersja ATX
- 3.1
- Format (zasilacze)
- ATX
- Ilość złącz zas. Floppy
- 0
- Ilość złącz zas. PATA
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen.
- 0
- Ilość złącz zas. 12VHPWR (12V - 2x6)
- 0
Specyficzne kody
- EAN13
- 4719512145227
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także