Thermaltake Zasilacz - Toughpower TF3 1300W Titanium modular
Thermaltake Zasilacz - Toughpower TF3 1300W Titanium modular Thermaltake Zasilacz - Toughpower TF3 1300W Titanium modular to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Thermaltake Zasilacz - Toughpower TF3 1300W Titanium modular
Thermaltake Zasilacz - Toughpower TF3 1300W Titanium modular to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Certyfikat 80+: 80 PLUS Titanium. Gwarancja: 60 miesięcy - Rękojmia. Wymiary: 150 x 86 x 165 mm. Zabezpieczenia / filtry: Przed zbyt niskim napięciem (UVP), Przeciwprzeciążeniowe (OPP), Przeciwprzepięciowe (OVP), Przeciwzwarciowe (SCP), Przed zbyt wysokim prądem (OCP), Termiczne (OTP).
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Titanium |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Rękojmia |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 8 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 5 |
| Ilość złącz zas. SATA | 16 |
| Moc zasilacza | 1300 W |
| PFC | Aktywny |
| Wentylator | 14 cm |
| Wymiary | 150 x 86 x 165 mm |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem (UVP), Przeciwprzeciążeniowe (OPP), Przeciwprzepięciowe (OVP), Przeciwzwarciowe (SCP), Przed zbyt wysokim prądem (OCP), Termiczne (OTP) |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Rękojmia
- Wymiary
- 150 x 86 x 165 mm
- Moc zasilacza
- 1300 W
- Wentylator
- 14 cm
- PFC
- Aktywny
- Ilość złącz zas. MOLEX
- 8
- Ilość złącz zas. SATA
- 16
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin
- 5
- Złącze zas. MB
- 20 + 4 pin
- Zasilacz modularny
- Tak
- Certyfikat 80+
- 80 PLUS Titanium
- Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V
- 2
- Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen.
- 2
- Zabezpieczenia / filtry
- Przeciwprzeciążeniowe (OPP)
Przeciwprzepięciowe (OVP)
Przeciwzwarciowe (SCP)
Przed zbyt niskim napięciem (UVP)
Przed zbyt wysokim prądem (OCP)
Termiczne (OTP)
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711658540126
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także