Thermaltake Zasilacz ToughPower GT 850W Gold modular ATX3.1
Thermaltake Zasilacz ToughPower GT 850W Gold modular ATX3.1 Thermaltake Zasilacz ToughPower GT 850W Gold modular ATX3.1 to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Thermaltake Zasilacz ToughPower GT 850W Gold modular ATX3.1
Thermaltake Zasilacz ToughPower GT 850W Gold modular ATX3.1 to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Gwarancja: 60 miesięcy - Rękojmia. Wymiary: 150 x 86 x 140 mm. Zabezpieczenia / filtry: Przed zbyt niskim napięciem (UVP), Przeciwprzeciążeniowe (OPP), Przeciwprzepięciowe (OVP), Przeciwzwarciowe (SCP), Przed zbyt wysokim prądem (OCP), Termiczne (OTP).
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Gold |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Rękojmia |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 4 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 4 |
| Ilość złącz zas. SATA | 6 |
| Moc zasilacza | 850 W |
| PFC | Aktywny |
| Wentylator | 12 cm |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Wymiary | 150 x 86 x 140 mm |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem (UVP), Przeciwprzeciążeniowe (OPP), Przeciwprzepięciowe (OVP), Przeciwzwarciowe (SCP), Przed zbyt wysokim prądem (OCP), Termiczne (OTP) |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Rękojmia
- Wymiary
- 150 x 86 x 140 mm
- Moc zasilacza
- 850 W
- Wentylator
- 12 cm
- PFC
- Aktywny
- Ilość złącz zas. MOLEX
- 4
- Ilość złącz zas. SATA
- 6
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin
- 4
- Złącze zas. MB
- 24 pin
- Zasilacz modularny
- Tak
- Certyfikat 80+
- 80 PLUS Gold
- Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V
- 2
- Wersja ATX
- 3.1
- Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen.
- 1
- Zabezpieczenia / filtry
- Przeciwprzeciążeniowe (OPP)
Przeciwprzepięciowe (OVP)
Przeciwzwarciowe (SCP)
Przed zbyt niskim napięciem (UVP)
Przed zbyt wysokim prądem (OCP)
Termiczne (OTP)
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711475647411
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także