Zasilacz ATX 500W Akyga Ultimate AK-U4-500 80+ Bronze Fan12cm P8 6xSATA
Zasilacz ATX 500W Akyga Ultimate AK-U4-500 80+ Bronze Fan12cm P8 6xSATA Zasilacz ATX 500W Akyga Ultimate AK-U4-500 80+ Bronze Fan12cm P8 6xSATA to zasilacz komputerowy o mocy 500 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Zasilacz ATX 500W Akyga Ultimate AK-U4-500 80+ Bronze Fan12cm P8 6xSATA
Zasilacz ATX 500W Akyga Ultimate AK-U4-500 80+ Bronze Fan12cm P8 6xSATA to zasilacz komputerowy o mocy 500 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Certyfikat: CE, RoHS, REACH, 80 PLUS Bronze. Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny. Sprawność: 80% pod typowym obciążeniem. Wtyczka zasilania: ATX 20+4pin, PCI-E 6-pin x 1, PCI-E 6+2 pin x 1, Molex 4-pin x 2, mini-Molex x 1, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 1, SATA x 6.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat | CE, RoHS, REACH, 80 PLUS Bronze |
| Długość kabli | 45 - 75 cm |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Maksymalna moc zasilacza | 500 W |
| Modularność | Brak |
| PFC | Aktywne |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Sprawność | 80% pod typowym obciążeniem |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Standard zasilacza | ATX |
| Wtyczka zasilania | ATX 20+4pin, PCI-E 6-pin x 1, PCI-E 6+2 pin x 1, Molex 4-pin x 2, mini-Molex x 1, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 1, SATA x 6 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 150 x 160 x 85 |
| Zabezpieczenia | OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe, OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora, SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe, OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe, OTP (Over Temperat... |
Opis
- PFC
- Aktywne
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 150 x 160 x 85
- Opakowanie
- EcoBox
- Zabezpieczenia
- OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora
OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe
OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe
SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe - Certyfikat
- 80 PLUS Bronze
CE
REACH
RoHS - Ilość wentylatorów (max)
- 1 szt.
- Maksymalna moc zasilacza
- 500 W
- Standard zasilacza
- ATX
- Przeznaczenie zasilacza
- Komputer stacjonarny
- Sprawność
- 80% pod typowym obciążeniem
- Średnica wentylatora
- 120 mm
- Wtyczka zasilania
- ATX 20+4pin
EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 1
Molex 4-pin x 2
PCI-E 6+2 pin x 1
PCI-E 6-pin x 1
SATA x 6
mini-Molex x 1 - Modularność
- Brak
- Długość kabli
- 45 - 75 cm
Specyficzne kody
- EAN13
- 5901720134585
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także