Corsair Zasilacz iCUE LINK HXi SHIFT 1200W 80+ PLATINUM
Corsair Zasilacz iCUE LINK HXi SHIFT 1200W 80+ PLATINUM Corsair Zasilacz iCUE LINK HXi SHIFT 1200W 80+ PLATINUM to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Corsair Zasilacz iCUE LINK HXi SHIFT 1200W 80+ PLATINUM
Corsair Zasilacz iCUE LINK HXi SHIFT 1200W 80+ PLATINUM to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Akcesoria w zestawie: Zasilacz ATX iCUE LINK HXi serii SHIFT Przewód zasilający Kable DC Śruby montażowe Opaski kablowe . Certyfikat 80+: 80 PLUS Platinum. Gwarancja: 120 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 200 x 150 x 86 mm.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz ATX iCUE LINK HXi serii SHIFT Przewód zasilający Kable DC Śruby montażowe Opaski kablowe |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Platinum |
| Format (zasilacze) | ATX |
| Gwarancja | 120 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR (12V - 2x6) | 2 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. PATA | 8 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. SATA | 8 |
| Moc zasilacza | 1200 W |
| PFC | Brak |
| Waga | 3.97kg |
| Wentylator | 14 cm |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Wymiary | 200 x 150 x 86 mm |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 120 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 200 x 150 x 86 mm
- Waga
- 3.97kg
- Moc zasilacza
- 1200 W
- Wentylator
- 14 cm
- PFC
- Brak
- Ilość złącz zas. MOLEX
- 0
- Ilość złącz zas. SATA
- 8
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin
- 2
- Złącze zas. MB
- 20 + 4 pin
- Zasilacz modularny
- Tak
- Certyfikat 80+
- 80 PLUS Platinum
- Ilość złącz zas. 8-pin 12V
- 0
- Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V
- 2
- Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin
- 0
- Wersja ATX
- 3.1
- Format (zasilacze)
- ATX
- Akcesoria w zestawie
- Zasilacz ATX iCUE LINK HXi serii SHIFT Przewód zasilający Kable DC Śruby montażowe Opaski kablowe
- Ilość złącz zas. Floppy
- 0
- Ilość złącz zas. PATA
- 8
- Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen.
- 0
- Ilość złącz zas. 12VHPWR (12V - 2x6)
- 2
- Ilość złącz USB 10P
- 0
Specyficzne kody
- EAN13
- 840006602538
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także