Corsair Zasilacz RM1000e WHITE 80+GOLD F.MODULAR ATX3.1
695,00 zł
Brutto
Corsair Zasilacz RM1000e WHITE 80+GOLD F.MODULAR ATX3.1 Corsair Zasilacz RM1000e WHITE 80+GOLD F.MODULAR ATX3.1 to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Corsair Zasilacz RM1000e WHITE 80+GOLD F.MODULAR ATX3.1
Corsair Zasilacz RM1000e WHITE 80+GOLD F.MODULAR ATX3.1 to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
80 PLUS Gold
Certyfikat 80+
120 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
1
Ilość złącz zas. 12VHPWR (12V - 2x6)
2
Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Gwarancja: 120 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 140 x 150 x 86 mm.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Gold |
| Gwarancja | 120 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR (12V - 2x6) | 1 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. PATA | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. SATA | 6 |
| Moc zasilacza | 1000 W |
| Waga | 3.23kg |
| Wentylator | 12 cm |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Wymiary | 140 x 150 x 86 mm |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
CP-9020294-EU
17 Przedmioty
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 120 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 140 x 150 x 86 mm
- Waga
- 3.23kg
- Moc zasilacza
- 1000 W
- Wentylator
- 12 cm
- Ilość złącz zas. SATA
- 6
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin
- 1
- Złącze zas. MB
- 24 pin
- Zasilacz modularny
- Tak
- Certyfikat 80+
- 80 PLUS Gold
- Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V
- 2
- Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin
- 2
- Wersja ATX
- 3.1
- Ilość złącz zas. PATA
- 2
- Ilość złącz zas. 12VHPWR (12V - 2x6)
- 1
Specyficzne kody
- EAN13
- 840006687276
chat
Komentarze (1)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także