Zasilacz Chieftec GPF-300P 300W TFX 80mm 80+Bronze aPFC Bulk
Zasilacz Chieftec GPF-300P 300W TFX 80mm 80+Bronze aPFC Bulk Zasilacz Chieftec GPF-300P 300W TFX 80mm 80+Bronze aPFC Bulk to zasilacz komputerowy o mocy 300 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Zasilacz Chieftec GPF-300P 300W TFX 80mm 80+Bronze aPFC Bulk
Zasilacz Chieftec GPF-300P 300W TFX 80mm 80+Bronze aPFC Bulk to zasilacz komputerowy o mocy 300 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Długość kabli: 150 / 300 / 350 mm. Natężenia zasilacza: +5V: 16A; +3,3V: 25A; +12V1: 14A; +12V2: 15A; -12V: 0,3A; +5VSB: 2,0A. Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny. Wtyczka zasilania: ATX 20+4pin, Molex 4-pin x 2, SATA x 4, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 1, Floppy x 1.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat | 80 PLUS Bronze |
| Długość kabli | 150 / 300 / 350 mm |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Maksymalna moc zasilacza | 300 W |
| Natężenia zasilacza | +5V: 16A; +3,3V: 25A; +12V1: 14A; +12V2: 15A; -12V: 0,3A; +5VSB: 2,0A |
| PFC | Aktywne |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Średnica wentylatora | 80 mm |
| Standard zasilacza | TFX |
| Wtyczka zasilania | ATX 20+4pin, Molex 4-pin x 2, SATA x 4, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 1, Floppy x 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 175 x 86 x 65 |
| Zabezpieczenia | OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe, SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe, OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe, UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem, AFC (automatyczna kontr... |
Opis
- PFC
- Aktywne
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 175 x 86 x 65
- Opakowanie
- Bulk
- Zabezpieczenia
- AFC (automatyczna kontrola prędkość obrotowej wentylatora)
OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe
OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe
SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi
UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem - Certyfikat
- 80 PLUS Bronze
- Ilość wentylatorów (max)
- 1 szt.
- Maksymalna moc zasilacza
- 300 W
- Standard zasilacza
- TFX
- Przeznaczenie zasilacza
- Komputer stacjonarny
- Średnica wentylatora
- 80 mm
- Wtyczka zasilania
- ATX 20+4pin
EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 1
Floppy x 1
Molex 4-pin x 2
SATA x 4 - Długość kabli
- 150 / 300 / 350 mm
- Natężenia zasilacza
- +5V: 16A; +3,3V: 25A; +12V1: 14A; +12V2: 15A; -12V: 0,3A; +5VSB: 2,0A
Specyficzne kody
- EAN13
- 4710713234666
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także