Zasilacz TFX 300W Akyga AK-T1-300 P4 APFC FAN 3xSATA, (bez przewodu
Zasilacz TFX 300W Akyga AK-T1-300 P4 APFC FAN 3xSATA, (bez przewodu Zasilacz TFX 300W Akyga AK-T1-300 P4 APFC FAN 3xSATA, (bez przewodu to zasilacz komputerowy o mocy 300 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Zasilacz TFX 300W Akyga AK-T1-300 P4 APFC FAN 3xSATA, (bez przewodu
Zasilacz TFX 300W Akyga AK-T1-300 P4 APFC FAN 3xSATA, (bez przewodu to zasilacz komputerowy o mocy 300 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny. Sprawność: 80% pod typowym obciążeniem. Wtyczka zasilania: ATX 20+4pin, SATA x 3, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 1, ATX12V P4, 4-pin Molex x 1.
Złącza i wyposażenie
Złącza zasilacza: ..
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat | CE, RoHS, REACH |
| Długość kabli | 36 cm |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Maksymalna moc zasilacza | 300 W |
| Modularność | Brak |
| PFC | Aktywne |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Sprawność | 80% pod typowym obciążeniem |
| Średnica wentylatora | 80 mm |
| Standard zasilacza | TFX |
| Wtyczka zasilania | ATX 20+4pin, SATA x 3, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 1, ATX12V P4, 4-pin Molex x 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 175 x 85 x 65 |
| Zabezpieczenia | OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe, OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora, SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe, OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe, OTP (Over Temperat... |
| Złącza zasilacza | . |
Opis
- PFC
- Aktywne
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 175 x 85 x 65
- Opakowanie
- Folia
- Zabezpieczenia
- OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora
OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe
OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe
SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe - Certyfikat
- CE
REACH
RoHS - Ilość wentylatorów (max)
- 1 szt.
- Maksymalna moc zasilacza
- 300 W
- Standard zasilacza
- TFX
- Przeznaczenie zasilacza
- Komputer stacjonarny
- Sprawność
- 80% pod typowym obciążeniem
- Średnica wentylatora
- 80 mm
- Wtyczka zasilania
- 4-pin Molex x 1
ATX12V P4
ATX 20+4pin
EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 1
SATA x 3 - Modularność
- Brak
- Złącza zasilacza
- .
- Długość kabli
- 36 cm
Specyficzne kody
- EAN13
- 5901720132857
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także