Zasilacz awaryjny UPS DIGITUS Online Rack 19" LCD 3000VA/3000W 6x12V/9Ah
Zasilacz awaryjny UPS DIGITUS Online Rack 19" LCD 3000VA/3000W 6x12V/9Ah Zasilacz awaryjny UPS DIGITUS Online Rack 19" LCD 3000VA/3000W 6x12V/9Ah to zasilacz awaryjny UPS. Chroni podłączone urządzenia przed skutkami awarii zasilania i przepięć.
Zasilacz awaryjny UPS DIGITUS Online Rack 19" LCD 3000VA/3000W 6x12V/9Ah
Zasilacz awaryjny UPS DIGITUS Online Rack 19" LCD 3000VA/3000W 6x12V/9Ah to zasilacz awaryjny UPS. Chroni podłączone urządzenia przed skutkami awarii zasilania i przepięć.
Ochrona i podtrzymanie zasilania
Architektura UPSa: On-line (podwójna konwersja). Kształt napięcia wyjściowego: Czysta sinusoida. Typ akumulatora / baterii: Szczelny kwasowo-ołowiowy, bezobsługowy. Wymiary [G x S x W] (mm): 600mm x 440mm x 86,5mm (2U).
Specyfikacja techniczna
| Architektura UPSa | On-line (podwójna konwersja) |
| Czas pracy przy obciążeniu 100% | 4.0 min |
| Czas pracy przy obciążeniu 50% | 11.5 min |
| Czas pracy przy obciążeniu 80% | 6.5 min |
| Czas przełączania | 4 ms |
| Czas ładowania [h] | 5.0 |
| Interfejs komunikacyjny | RS232 lub USB |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kształt napięcia wyjściowego | Czysta sinusoida |
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 8 |
| Moc czynna | 3000 W |
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Ochrona modem/sieć | RJ-45 |
| Rodzaj akumulatora | 6 x 12V/9Ah |
| Typ akumulatora / baterii | Szczelny kwasowo-ołowiowy, bezobsługowy |
| Typ obudowy | Tower/Rack 19” |
| Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR) | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 600mm x 440mm x 86,5mm (2U) |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem | tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Zimny start | Tak |
Opis
- Typ obudowy
- Tower/Rack 19”
- Liczba gniazd wyjściowych AC
- 8
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 600mm x 440mm x 86,5mm (2U)
- Czas ładowania [h]
- 5.0
- Typ akumulatora / baterii
- Szczelny kwasowo-ołowiowy, bezobsługowy
- Moc czynna
- 3000 W
- Moc pozorna
- 3000 VA
- Kształt napięcia wyjściowego
- Czysta sinusoida
- Czas przełączania
- 4 ms
- Zimny start
- Tak
- Rodzaj akumulatora
- 6 x 12V/9Ah
- Interfejs komunikacyjny
- RS232 lub USB
- Dołączone oprogramowanie
- UPSilon 2000: Licencja z instrukcją instalacji oprogramowania
- Wspierane systemy operacyjne
- Windows, Mac, Linux
- Architektura UPSa
- On-line (podwójna konwersja)
- Czas pracy przy obciążeniu 100%
- 4.0 min
- Czas pracy przy obciążeniu 80%
- 6.5 min
- Czas pracy przy obciążeniu 50%
- 11.5 min
- Zabezpieczenie przed przeciążeniem
- tak
- Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR)
- Tak
- Ochrona modem/sieć
- RJ-45
Specyficzne kody
- EAN13
- 4016032474678
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także