Zasilacz Chieftec ZPU-700S 700W ATX 120mm 80+ aPFC
Zasilacz Chieftec ZPU-700S 700W ATX 120mm 80+ aPFC Zasilacz Chieftec ZPU-700S 700W ATX 120mm 80+ aPFC to zasilacz komputerowy o mocy 700 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Zasilacz Chieftec ZPU-700S 700W ATX 120mm 80+ aPFC
Zasilacz Chieftec ZPU-700S 700W ATX 120mm 80+ aPFC to zasilacz komputerowy o mocy 700 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Certyfikat: CE, RoHS, 80 PLUS, EAC, ErP, CB. Długość kabli: 8 PIN EPS (4+4): 700/100 mm, SATA: 450/150/150 mm, 20+4 PIN ATX: 650 mm, 8 PIN PCIe (6+2): 2 x 550/150 mm, MOLEX/FLOPPY: 450/150/150 mm. Natężenia zasilacza: +5V: 20A, +3,3V: 20A, +12V1: 53A, -12V: 0,4A, +5VSB: 2,5A. Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat | CE, RoHS, 80 PLUS, EAC, ErP, CB |
| Długość kabli | 8 PIN EPS (4+4): 700/100 mm, SATA: 450/150/150 mm, 20+4 PIN ATX: 650 mm, 8 PIN PCIe (6+2): 2 x 550/150 mm, MOLEX/FLOPPY: 450/150/150 mm |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Maksymalna moc zasilacza | 700 W |
| Natężenia zasilacza | +5V: 20A, +3,3V: 20A, +12V1: 53A, -12V: 0,4A, +5VSB: 2,5A |
| PFC | Aktywne |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Standard zasilacza | ATX |
| Wtyczka zasilania | ATX 20+4pin, Molex 4-pin x 2, SATA x 4, PCI-E 6+2 pin x 4, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 2 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 140 x 150 x 86 |
| Zabezpieczenia | OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe, SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe, OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe, UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem, SIP (Surge & Inrush Pro... |
Opis
- PFC
- Aktywne
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 140 x 150 x 86
- Opakowanie
- BOX
- Zabezpieczenia
- OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe
OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe
SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi
UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem - Certyfikat
- 80 PLUS
CB
CE
EAC
ErP
RoHS - Ilość wentylatorów (max)
- 1 szt.
- Maksymalna moc zasilacza
- 700 W
- Standard zasilacza
- ATX
- Przeznaczenie zasilacza
- Komputer stacjonarny
- Średnica wentylatora
- 120 mm
- Wtyczka zasilania
- ATX 20+4pin
EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 2
Molex 4-pin x 2
PCI-E 6+2 pin x 4
SATA x 4 - Długość kabli
- 8 PIN EPS (4+4): 700/100 mm
8 PIN PCIe (6+2): 2 x 550/150 mm
20+4 PIN ATX: 650 mm
MOLEX/FLOPPY: 450/150/150 mm
SATA: 450/150/150 mm - Natężenia zasilacza
- +5V: 20A, +3,3V: 20A, +12V1: 53A, -12V: 0,4A, +5VSB: 2,5A
Specyficzne kody
- EAN13
- 0753263078445
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także