Zasilacz be quiet! Pure Power 13 M 1200W 120mm 80+ Gold
Zasilacz be quiet! Pure Power 13 M 1200W 120mm 80+ Gold Zasilacz be quiet! Pure Power 13 M 1200W 120mm 80+ Gold to zasilacz komputerowy marki LISTAN GMBH o mocy 1200 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Zasilacz be quiet! Pure Power 13 M 1200W 120mm 80+ Gold
Zasilacz be quiet! Pure Power 13 M 1200W 120mm 80+ Gold to zasilacz komputerowy marki LISTAN GMBH o mocy 1200 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Certyfikat: CE, RoHS, 80 PLUS Gold, ErP, TUV, CB, FCC, WEEE, CU, cTUVus, UKCA, BSMI, CCC, RCM, IRAM, ENERGY STAR 9.0. Długość kabli: Maksymalna długość przewodów (cm): 95, Długość złącza ATX (cm): 55. Natężenia zasilacza: +3.3V (A): 22, +5V (A): 22, +12V (A): 100, -12V (A): 0,3, +5Vsb (A): 3. Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat | CE, RoHS, 80 PLUS Gold, ErP, TUV, CB, FCC, WEEE, CU, cTUVus, UKCA, BSMI, CCC, RCM, IRAM, ENERGY STAR 9.0 |
| Długość kabli | Maksymalna długość przewodów (cm): 95, Długość złącza ATX (cm): 55 |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Maks. głośność | 32.3 dB |
| Maksymalna moc zasilacza | 1200 W |
| Modularność | modularny |
| Natężenia zasilacza | +3.3V (A): 22, +5V (A): 22, +12V (A): 100, -12V (A): 0,3, +5Vsb (A): 3 |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Standard zasilacza | ATX |
| Waga netto (kg) | 2.690 |
| Wtyczka zasilania | ATX 20+4pin, SATA x 6, PCI-E 6+2 pin x 4, P4+4 x 1, PATA x 2, P8 x 1, 12V-2x6 kabel | W(1 | 600) |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 160 x 150 x 86 |
| Zabezpieczenia | SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi, OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe, OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora, SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe, OPP (Over Pow... |
Opis
- Gwarancja producenta [mies.]
- 120
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 160 x 150 x 86
- Waga netto (kg)
- 2.690
- Opakowanie
- BOX
- Zabezpieczenia
- OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora
OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe
OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe
SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi
UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem - Certyfikat
- 80 PLUS Gold
BSMI
CB
CCC
CE
CU
ENERGY STAR 9.0
ErP
FCC
IRAM
RCM
RoHS
TUV
UKCA
WEEE
cTUVus - Ilość wentylatorów (max)
- 1 szt.
- Maksymalna moc zasilacza
- 1200 W
- Standard zasilacza
- ATX
- Przeznaczenie zasilacza
- Komputer stacjonarny
- Średnica wentylatora
- 120 mm
- Wtyczka zasilania
- 12V-2x6 kabel | W(1 | 600)
ATX 20+4pin
P4+4 x 1
P8 x 1
PATA x 2
PCI-E 6+2 pin x 4
SATA x 6 - Modularność
- modularny
- Długość kabli
- Długość złącza ATX (cm): 55
Maksymalna długość przewodów (cm): 95 - Natężenia zasilacza
- +3.3V (A): 22, +5V (A): 22, +12V (A): 100, -12V (A): 0,3, +5Vsb (A): 3
- Maks. głośność
- 32.3 dB
Specyficzne kody
- EAN13
- 4260052193655
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także