Zasilacz Chieftec TPS-600S 600W ATX 120mm 80+Bronze aPFC
Zasilacz Chieftec TPS-600S 600W ATX 120mm 80+Bronze aPFC Zasilacz Chieftec TPS-600S 600W ATX 120mm 80+Bronze aPFC to zasilacz komputerowy o mocy 600 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Zasilacz Chieftec TPS-600S 600W ATX 120mm 80+Bronze aPFC
Zasilacz Chieftec TPS-600S 600W ATX 120mm 80+Bronze aPFC to zasilacz komputerowy o mocy 600 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Długość kabli: 150 / 500 / 650 mm. Natężenia zasilacza: +5V: 17A; +3,3V: 19A; +12V1: 46A; -12V: 0,3A; +5VSB: 2,5A. Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny. Wtyczka zasilania: ATX 20+4pin, SATA x 5, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 1, Molex 4-pin x 3, PCI-E 6+2 pin x 2.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat | 80 PLUS Bronze |
| Długość kabli | 150 / 500 / 650 mm |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Maksymalna moc zasilacza | 600 W |
| Natężenia zasilacza | +5V: 17A; +3,3V: 19A; +12V1: 46A; -12V: 0,3A; +5VSB: 2,5A |
| PFC | Aktywne |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Standard zasilacza | ATX |
| Wtyczka zasilania | ATX 20+4pin, SATA x 5, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 1, Molex 4-pin x 3, PCI-E 6+2 pin x 2 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 140 x 150 x 87 |
| Zabezpieczenia | OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe, SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe, OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe, OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza, UVP (Under Voltage ... |
Opis
- PFC
- Aktywne
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 140 x 150 x 87
- Opakowanie
- BOX
- Zabezpieczenia
- AFC (automatyczna kontrola prędkość obrotowej wentylatora)
OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe
OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe
SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi
UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem - Certyfikat
- 80 PLUS Bronze
- Ilość wentylatorów (max)
- 1 szt.
- Maksymalna moc zasilacza
- 600 W
- Standard zasilacza
- ATX
- Przeznaczenie zasilacza
- Komputer stacjonarny
- Średnica wentylatora
- 120 mm
- Wtyczka zasilania
- ATX 20+4pin
EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 1
Molex 4-pin x 3
PCI-E 6+2 pin x 2
SATA x 5 - Długość kabli
- 150 / 500 / 650 mm
- Natężenia zasilacza
- +5V: 17A; +3,3V: 19A; +12V1: 46A; -12V: 0,3A; +5VSB: 2,5A
Specyficzne kody
- EAN13
- 0753263076496
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także