Chieftec Zasilacz SPX-1200-FC STEALTH 80+ Platinum
594,00 zł
Brutto
Chieftec Zasilacz SPX-1200-FC STEALTH 80+ Platinum Chieftec Zasilacz SPX-1200-FC STEALTH 80+ Platinum to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego. Aktywny PFC.
Chieftec Zasilacz SPX-1200-FC STEALTH 80+ Platinum
Chieftec Zasilacz SPX-1200-FC STEALTH 80+ Platinum to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Aktywny
PFC
80 PLUS Platinum
Certyfikat 80+
ATX
Format (zasilacze)
60 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Certyfikat 80+: 80 PLUS Platinum. Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 86 x 150 x 140 mm.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Platinum |
| Format (zasilacze) | ATX |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 3 |
| Ilość złącz zas. SATA | 10 |
| Moc zasilacza | 1200 W |
| PFC | Aktywny |
| Wentylator | 13.5 cm |
| Wymiary | 86 x 150 x 140 mm |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem (UVP), Przeciwprzeciążeniowe (OPP), Przeciwprzepięciowe (OVP), Przed przepięciami i udarami (SIP), Przeciwzwarciowe (SCP), Przed zbyt wysokim prądem (OCP), Termiczne (OTP), Automatyczna kontrola prędkości obrotowej wentylatora (AFC) |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
SPX-1200-FC
17 Przedmioty
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 86 x 150 x 140 mm
- Moc zasilacza
- 1200 W
- Wentylator
- 13.5 cm
- PFC
- Aktywny
- Ilość złącz zas. MOLEX
- 2
- Ilość złącz zas. SATA
- 10
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin
- 3
- Złącze zas. MB
- 20 + 4 pin
- Zasilacz modularny
- Tak
- Certyfikat 80+
- 80 PLUS Platinum
- Ilość złącz zas. 8-pin 12V
- 1
- Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V
- 1
- Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin
- 0
- Format (zasilacze)
- ATX
- Ilość złącz zas. Floppy
- 0
- Ilość złącz zas. PATA
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen.
- 2
- Ilość złącz zas. 12VHPWR (12V - 2x6)
- 0
- Zabezpieczenia / filtry
- Automatyczna kontrola prędkości obrotowej wentylatora (AFC)
Przeciwprzeciążeniowe (OPP)
Przeciwprzepięciowe (OVP)
Przeciwzwarciowe (SCP)
Przed przepięciami i udarami (SIP)
Przed zbyt niskim napięciem (UVP)
Przed zbyt wysokim prądem (OCP)
Termiczne (OTP)
Specyficzne kody
- EAN13
- 753263079268
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także