Thermaltake Zasilacz - ToughPower SFX 750W F modular 80+Gold FDB Fan Gen5
621,99 zł
Brutto
Thermaltake Zasilacz - ToughPower SFX 750W F modular 80+Gold FDB Fan Gen5 Thermaltake Zasilacz - ToughPower SFX 750W F modular 80+Gold FDB Fan Gen5 to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Thermaltake Zasilacz - ToughPower SFX 750W F modular 80+Gold FDB Fan Gen5
Thermaltake Zasilacz - ToughPower SFX 750W F modular 80+Gold FDB Fan Gen5 to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Aktywny
PFC
80 PLUS Gold
Certyfikat 80+
SFX
Format (zasilacze)
60 miesięcy - Rękojmia
Gwarancja
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Gwarancja: 60 miesięcy - Rękojmia. Wymiary: 125 x 63.5 x 100 mm.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Gold |
| Format (zasilacze) | SFX |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Rękojmia |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 1 |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 4 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. SATA | 8 |
| Moc zasilacza | 750 W |
| PFC | Aktywny |
| Wentylator | 9.2 cm |
| Wymiary | 125 x 63.5 x 100 mm |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
PS-STP-0750FNFAGE-1
2 Przedmioty
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Rękojmia
- Wymiary
- 125 x 63.5 x 100 mm
- Moc zasilacza
- 750 W
- Wentylator
- 9.2 cm
- PFC
- Aktywny
- Ilość złącz zas. MOLEX
- 4
- Ilość złącz zas. SATA
- 8
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin
- 2
- Złącze zas. MB
- 24 pin
- Zasilacz modularny
- Tak
- Certyfikat 80+
- 80 PLUS Gold
- Ilość złącz zas. 8-pin 12V
- 0
- Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V
- 2
- Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin
- 0
- Format (zasilacze)
- SFX
- Ilość złącz zas. Floppy
- 1
- Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen.
- 1
- Ilość złącz zas. 12VHPWR (12V - 2x6)
- 0
Specyficzne kody
- EAN13
- 4713227534994
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także