Thermaltake Zasilacz - ToughPower SFX 1000W F modular 80+Platinum FDB Fan
Thermaltake Zasilacz - ToughPower SFX 1000W F modular 80+Platinum FDB Fan Thermaltake Zasilacz - ToughPower SFX 1000W F modular 80+Platinum FDB Fan to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Thermaltake Zasilacz - ToughPower SFX 1000W F modular 80+Platinum FDB Fan
Thermaltake Zasilacz - ToughPower SFX 1000W F modular 80+Platinum FDB Fan to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Certyfikat 80+: 80 PLUS Platinum. Gwarancja: 60 miesięcy - Rękojmia. Wymiary: 103,8 x 63,5 x 125 mm.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Platinum |
| Format (zasilacze) | SFX |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Rękojmia |
| Moc zasilacza | 1000 W |
| PFC | Aktywny |
| Wentylator | 9 cm |
| Wersja ATX | 3.0 |
| Wymiary | 103,8 x 63,5 x 125 mm |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Rękojmia
- Wymiary
- 103,8 x 63,5 x 125 mm
- Moc zasilacza
- 1000 W
- Wentylator
- 9 cm
- PFC
- Aktywny
- Ilość złącz zas. MOLEX
- Ilość złącz zas. SATA
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin
- Złącze zas. MB
- 24 pin
- Zasilacz modularny
- Tak
- Certyfikat 80+
- 80 PLUS Platinum
- Ilość złącz zas. 8-pin 12V
- Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V
- Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin
- Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin
- Wersja ATX
- 3.0
- Format (zasilacze)
- SFX
- Ilość złącz zas. Floppy
- Prędkość wentylatora (maks.)
- Prędkość wentylatora (min.)
- Ilość złącz zas. PATA
- Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen.
- Ilość złącz zas. 12VHPWR (12V - 2x6)
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711475643598
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także