Zasilacz MSI MAG A650BN 650W 120mm 80plus Bronze
Zasilacz MSI MAG A650BN 650W 120mm 80plus Bronze Zasilacz MSI MAG A650BN 650W 120mm 80plus Bronze to zasilacz komputerowy o mocy 650 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Zasilacz MSI MAG A650BN 650W 120mm 80plus Bronze
Zasilacz MSI MAG A650BN 650W 120mm 80plus Bronze to zasilacz komputerowy o mocy 650 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Natężenia zasilacza: +3,3V (A) 20, +5V (A) 20, +12V MBPH (A) 54,, - 12V (A) 0.3, +5Vsb (A) 2,5. Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny. Sprawność: 85% pod typowym obciążeniem. Wtyczka zasilania: Molex 4-pin x 2, SATA x 5, MB 24/20-pin x 1, CPU 8/4-pin x 1, PCI-E 8/6-pin x 2.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat | 80 PLUS Bronze |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Maks. głośność | 42.0 dB |
| Maksymalna moc zasilacza | 650 W |
| Natężenia zasilacza | +3,3V (A) 20, +5V (A) 20, +12V MBPH (A) 54,, - 12V (A) 0.3, +5Vsb (A) 2,5 |
| PFC | Aktywne |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Sprawność | 85% pod typowym obciążeniem |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Standard zasilacza | ATX |
| Wtyczka zasilania | Molex 4-pin x 2, SATA x 5, MB 24/20-pin x 1, CPU 8/4-pin x 1, PCI-E 8/6-pin x 2 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 150 x 140 x 86 |
| Zabezpieczenia | OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe, OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora, SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe, OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe, OTP (Over Temperat... |
Opis
- PFC
- Aktywne
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 150 x 140 x 86
- Opakowanie
- BOX
- Zabezpieczenia
- OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora
OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe
OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe
SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe - Certyfikat
- 80 PLUS Bronze
- Ilość wentylatorów (max)
- 1 szt.
- Maksymalna moc zasilacza
- 650 W
- Standard zasilacza
- ATX
- Przeznaczenie zasilacza
- Komputer stacjonarny
- Sprawność
- 85% pod typowym obciążeniem
- Średnica wentylatora
- 120 mm
- Wtyczka zasilania
- CPU 8/4-pin x 1
MB 24/20-pin x 1
Molex 4-pin x 2
PCI-E 8/6-pin x 2
SATA x 5 - Natężenia zasilacza
- +3,3V (A) 20, +5V (A) 20, +12V MBPH (A) 54,
- 12V (A) 0.3, +5Vsb (A) 2,5 - Maks. głośność
- 42.0 dB
Specyficzne kody
- EAN13
- 4719072849627
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także