Zasilacz ASRock PRO 850W 80 PLUS Gold
Zasilacz ASRock PRO 850W 80 PLUS Gold Zasilacz ASRock PRO 850W 80 PLUS Gold to zasilacz komputerowy o mocy 850 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego. 850 W Maksymalna moc zasilacza.
Zasilacz ASRock PRO 850W 80 PLUS Gold
Zasilacz ASRock PRO 850W 80 PLUS Gold to zasilacz komputerowy o mocy 850 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Natężenia zasilacza: Natężenie maks dla +12V: 70,8 A. Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny. Wtyczka zasilania: PCI-E 5.1 (16-pin) x1, EPS 12V 8 pin (4+4 pin) x 1, Peripheral 4-pin x 2, SATA 5-pin x 4, MB 24/20-pin x 1, PCI-E 6+2 pin x 2.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat | 80 PLUS Gold |
| Długość kabli | Motherboard Power Cable (24 Pin) x 1 (600mm), CPU (4+4 Pin) Cable x 1 (650mm), Peripheral x3 Cable x 1 (450+120+120mm), PCIe (6+2 Pin) Cable x 2 (600mm), SATA x3 Cable x 1 (450+120+120mm), PCIe 12V (2x6 Pin) Cable x 1 (600mm) |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Maksymalna moc zasilacza | 850 W |
| Modularność | Brak |
| Natężenia zasilacza | Natężenie maks dla +12V: 70,8 A |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Standard zasilacza | ATX |
| Wtyczka zasilania | PCI-E 5.1 (16-pin) x1, EPS 12V 8 pin (4+4 pin) x 1, Peripheral 4-pin x 2, SATA 5-pin x 4, MB 24/20-pin x 1, PCI-E 6+2 pin x 2 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 140 x 150 x 86 |
| Zabezpieczenia | OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe, OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora, SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe, OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe, OTP (Over Temperat... |
Opis
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 140 x 150 x 86
- Opakowanie
- BOX
- Zabezpieczenia
- OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora
OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe
OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe
SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem - Certyfikat
- 80 PLUS Gold
- Ilość wentylatorów (max)
- 1 szt.
- Maksymalna moc zasilacza
- 850 W
- Standard zasilacza
- ATX
- Przeznaczenie zasilacza
- Komputer stacjonarny
- Średnica wentylatora
- 120 mm
- Wtyczka zasilania
- EPS 12V 8 pin (4+4 pin) x 1
MB 24/20-pin x 1
PCI-E 5.1 (16-pin) x1
PCI-E 6+2 pin x 2
Peripheral 4-pin x 2
SATA 5-pin x 4 - Modularność
- Brak
- Długość kabli
- CPU (4+4 Pin) Cable x 1 (650mm)
Motherboard Power Cable (24 Pin) x 1 (600mm)
PCIe (6+2 Pin) Cable x 2 (600mm)
PCIe 12V (2x6 Pin) Cable x 1 (600mm)
Peripheral x3 Cable x 1 (450+120+120mm)
SATA x3 Cable x 1 (450+120+120mm) - Natężenia zasilacza
- Natężenie maks dla +12V: 70,8 A
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711581491441
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także