Cooler Master Zasilacz MWE Bronze 550W v3 80+ ATX 3.1
204,99 zł
Brutto
Cooler Master Zasilacz MWE Bronze 550W v3 80+ ATX 3.1 Cooler Master Zasilacz MWE Bronze 550W v3 80+ ATX 3.1 to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego. Aktywny.
Cooler Master Zasilacz MWE Bronze 550W v3 80+ ATX 3.1
Cooler Master Zasilacz MWE Bronze 550W v3 80+ ATX 3.1 to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Aktywny
PFC
80 PLUS Bronze
Certyfikat 80+
ATX
Format (zasilacze)
60 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Bronze |
| Format (zasilacze) | ATX |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Moc zasilacza | 550 W |
| PFC | Aktywny |
| Waga | 1.45kg |
| Wentylator | 12 cm |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
MPE-5501-ACABW-3BEU
21 Przedmioty
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- Waga
- 1.45kg
- Moc zasilacza
- 550 W
- Wentylator
- 12 cm
- PFC
- Aktywny
- Ilość złącz zas. MOLEX
- Ilość złącz zas. SATA
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin
- Złącze zas. MB
- 24 pin
- Certyfikat 80+
- 80 PLUS Bronze
- Ilość złącz zas. 8-pin 12V
- Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V
- Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin
- Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin
- Wersja ATX
- 3.1
- Format (zasilacze)
- ATX
- Ilość złącz zas. Floppy
- Ilość złącz zas. PATA
- Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen.
- Ilość złącz zas. 12VHPWR (12V - 2x6)
- Ilość złącz USB 10P
Specyficzne kody
- EAN13
- 4719512145104
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także