Corsair Zasilacz RM850xSHIFT 80+ GOLD ATX 3.1 MODULAR
546,99 zł
Brutto
Corsair Zasilacz RM850xSHIFT 80+ GOLD ATX 3.1 MODULAR Corsair Zasilacz RM850xSHIFT 80+ GOLD ATX 3.1 MODULAR to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego. 80 PLUS Gold.
Corsair Zasilacz RM850xSHIFT 80+ GOLD ATX 3.1 MODULAR
Corsair Zasilacz RM850xSHIFT 80+ GOLD ATX 3.1 MODULAR to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
80 PLUS Gold
Certyfikat 80+
ATX
Format (zasilacze)
120 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
2
Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Gwarancja: 120 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 160 x 150 x 86 mm.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Gold |
| Format (zasilacze) | ATX |
| Gwarancja | 120 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. PATA | 4 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. SATA | 9 |
| Moc zasilacza | 850 W |
| PFC | Brak |
| Waga | 2.89kg |
| Wentylator | 14 cm |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Wymiary | 160 x 150 x 86 mm |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
CP-9020299-EU
21 Przedmioty
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 120 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 160 x 150 x 86 mm
- Waga
- 2.89kg
- Moc zasilacza
- 850 W
- Wentylator
- 14 cm
- PFC
- Brak
- Ilość złącz zas. MOLEX
- 0
- Ilość złącz zas. SATA
- 9
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin
- 2
- Złącze zas. MB
- 20 + 4 pin
- Zasilacz modularny
- Tak
- Certyfikat 80+
- 80 PLUS Gold
- Ilość złącz zas. 8-pin 12V
- 0
- Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V
- 2
- Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin
- 0
- Wersja ATX
- 3.1
- Format (zasilacze)
- ATX
- Ilość złącz zas. Floppy
- 0
- Ilość złącz zas. PATA
- 4
- Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen.
- 0
- Ilość złącz zas. 12VHPWR (12V - 2x6)
- 0
- Ilość złącz USB 10P
- 0
Specyficzne kody
- EAN13
- 840006677284
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także