Zasilacz ATX Rebeltec RAPTOR 500W, BRONZE 80+, Single Rail, DC-DC
Zasilacz ATX Rebeltec RAPTOR 500W, BRONZE 80+, Single Rail, DC-DC Zasilacz ATX Rebeltec RAPTOR 500W, BRONZE 80+, Single Rail, DC-DC to zasilacz komputerowy o mocy 500 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Zasilacz ATX Rebeltec RAPTOR 500W, BRONZE 80+, Single Rail, DC-DC
Zasilacz ATX Rebeltec RAPTOR 500W, BRONZE 80+, Single Rail, DC-DC to zasilacz komputerowy o mocy 500 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Filtry zabezpieczające: Dodatkowa stabilizacja napięcia. Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny. Sprawność: 80% pod typowym obciążeniem. Wymiary [G x S x W] (mm): 150 x 140 x 86 mm.
Złącza i wyposażenie
Złącza zasilacza: 3x złacze Molex, 5x złącze SATA, 1x złącze CPU 12V 4+4pin, 2x złącze PCI-E.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat | 80 PLUS Bronze |
| Filtry zabezpieczające | Dodatkowa stabilizacja napięcia |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Maksymalna moc zasilacza | 500 W |
| Modularność | Brak |
| PFC | Aktywne |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Sprawność | 80% pod typowym obciążeniem |
| Średnica wentylatora | 12 mm |
| Standard zasilacza | ATX |
| Wtyczka zasilania | 4-pin Molex x 2 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 150 x 140 x 86 mm |
| Zabezpieczenia | OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza |
| Złącza zasilacza | 3x złacze Molex, 5x złącze SATA, 1x złącze CPU 12V 4+4pin, 2x złącze PCI-E |
Opis
- PFC
- Aktywne
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 150 x 140 x 86 mm
- Opakowanie
- BOX
- Zabezpieczenia
- OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
- Certyfikat
- 80 PLUS Bronze
- Ilość wentylatorów (max)
- 1 szt.
- Maksymalna moc zasilacza
- 500 W
- Standard zasilacza
- ATX
- Przeznaczenie zasilacza
- Komputer stacjonarny
- Sprawność
- 80% pod typowym obciążeniem
- Średnica wentylatora
- 12 mm
- Wtyczka zasilania
- 4-pin Molex x 2
- Modularność
- Brak
- Złącza zasilacza
- 3x złacze Molex, 5x złącze SATA, 1x złącze CPU 12V 4+4pin, 2x złącze PCI-E
- Filtry zabezpieczające
- Dodatkowa stabilizacja napięcia
Specyficzne kody
- EAN13
- 5902539602258
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także