Thermaltake Zasilacz - ToughPower GT 1200W Gold modular ATX3.1
Thermaltake Zasilacz - ToughPower GT 1200W Gold modular ATX3.1 Thermaltake Zasilacz - ToughPower GT 1200W Gold modular ATX3.1 to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Thermaltake Zasilacz - ToughPower GT 1200W Gold modular ATX3.1
Thermaltake Zasilacz - ToughPower GT 1200W Gold modular ATX3.1 to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Gwarancja: 60 miesięcy - Rękojmia. Wymiary: 150 x 86 x 140 mm. Zabezpieczenia / filtry: Przed zbyt niskim napięciem (UVP), Przeciwprzeciążeniowe (OPP), Przeciwprzepięciowe (OVP), Przeciwzwarciowe (SCP), Przed zbyt wysokim prądem (OCP), Termiczne (OTP).
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Gold |
| Format (zasilacze) | ATX |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Rękojmia |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR (12V - 2x6) | 1 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 4 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 5 |
| Ilość złącz zas. SATA | 6 |
| Moc zasilacza | 1200 W |
| PFC | Aktywny |
| Wentylator | 12 cm |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Wymiary | 150 x 86 x 140 mm |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem (UVP), Przeciwprzeciążeniowe (OPP), Przeciwprzepięciowe (OVP), Przeciwzwarciowe (SCP), Przed zbyt wysokim prądem (OCP), Termiczne (OTP) |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Rękojmia
- Wymiary
- 150 x 86 x 140 mm
- Moc zasilacza
- 1200 W
- Wentylator
- 12 cm
- PFC
- Aktywny
- Ilość złącz zas. MOLEX
- 4
- Ilość złącz zas. SATA
- 6
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin
- 5
- Złącze zas. MB
- 24 pin
- Zasilacz modularny
- Tak
- Certyfikat 80+
- 80 PLUS Gold
- Ilość złącz zas. 8-pin 12V
- 0
- Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V
- 2
- Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin
- 0
- Wersja ATX
- 3.1
- Format (zasilacze)
- ATX
- Ilość złącz zas. Floppy
- 0
- Ilość złącz zas. PATA
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen.
- 0
- Ilość złącz zas. 12VHPWR (12V - 2x6)
- 1
- Ilość złącz USB 10P
- 0
- Zabezpieczenia / filtry
- Przeciwprzeciążeniowe (OPP)
Przeciwprzepięciowe (OVP)
Przeciwzwarciowe (SCP)
Przed zbyt niskim napięciem (UVP)
Przed zbyt wysokim prądem (OCP)
Termiczne (OTP)
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711658544087
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także