Rebeltec Zasilacz ATX Raptor 800W Bronze 80+, Single Raill, DC-DC Zasilacz
Rebeltec Zasilacz ATX Raptor 800W Bronze 80+, Single Raill, DC-DC Zasilacz Rebeltec Zasilacz ATX Raptor 800W Bronze 80+, Single Raill, DC-DC Zasilacz to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Rebeltec Zasilacz ATX Raptor 800W Bronze 80+, Single Raill, DC-DC Zasilacz
Rebeltec Zasilacz ATX Raptor 800W Bronze 80+, Single Raill, DC-DC Zasilacz to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Akcesoria w zestawie: Kabel zasilający. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 150 x 140 x 86 mm. Zabezpieczenia / filtry: Przed zbyt niskim napięciem (UVP), Przeciwprzeciążeniowe (OPP), Przeciwprzepięciowe (OVP), Przed przepięciami i udarami (SIP), Przeciwzwarciowe (SCP), Termiczne (OTP), Nie.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający |
| Format (zasilacze) | ATX |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 3 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 4 |
| Ilość złącz zas. SATA | 6 |
| Moc zasilacza | 800 W |
| PFC | Tak |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1800obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 800obr./min |
| Waga | 1550g |
| Wentylator | 12 cm |
| Wymiary | 150 x 140 x 86 mm |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem (UVP), Przeciwprzeciążeniowe (OPP), Przeciwprzepięciowe (OVP), Przed przepięciami i udarami (SIP), Przeciwzwarciowe (SCP), Termiczne (OTP), Nie |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 150 x 140 x 86 mm
- Waga
- 1550g
- Moc zasilacza
- 800 W
- Wentylator
- 12 cm
- PFC
- Tak
- Ilość złącz zas. MOLEX
- 3
- Ilość złącz zas. SATA
- 6
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin
- 4
- Złącze zas. MB
- 20 + 4 pin
- Zasilacz modularny
- Tak
- Ilość złącz zas. 8-pin 12V
- 0
- Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V
- 2
- Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin
- 0
- Format (zasilacze)
- ATX
- Akcesoria w zestawie
- Kabel zasilający
- Ilość złącz zas. Floppy
- 0
- Prędkość wentylatora (maks.)
- 1800obr./min
- Prędkość wentylatora (min.)
- 800obr./min
- Ilość złącz zas. PATA
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen.
- 0
- Ilość złącz zas. 12VHPWR (12V - 2x6)
- 0
- Ilość złącz USB 10P
- 0
- Zabezpieczenia / filtry
- Nie
Przeciwprzeciążeniowe (OPP)
Przeciwprzepięciowe (OVP)
Przeciwzwarciowe (SCP)
Przed przepięciami i udarami (SIP)
Przed zbyt niskim napięciem (UVP)
Termiczne (OTP)
Specyficzne kody
- EAN13
- 5902539602517
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także