Adata Dysk zewnętrzny SSD SC740 500G U3.2C 1050/1000 MB/s niebieski
Adata Dysk zewnętrzny SSD SC740 500G U3.2C 1050/1000 MB/s niebieski Adata Dysk zewnętrzny SSD SC740 500G U3.2C 1050/1000 MB/s niebieski to dysk SSD z interfejsem USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Adata Dysk zewnętrzny SSD SC740 500G U3.2C 1050/1000 MB/s niebieski
Adata Dysk zewnętrzny SSD SC740 500G U3.2C 1050/1000 MB/s niebieski to dysk SSD z interfejsem USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Wydajność i niezawodność
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna. Interfejs dysku: USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 121.75mm |
| Interfejs dysku | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Niebieski |
| Model | SC740 |
| Szerokość | 40.5mm |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Wysokość | 22.3mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Niebieski
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja normalna
- Waga
- Model
- SC740
- Typ dysku
- SSD
- Typ napędu
- Zewnętrzny
- Pojemność dysku
- Interfejs dysku
- USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2
- Prędkość odczytu
- Prędkość zapisu
- Wysokość
- 22.3mm
- Szerokość
- 40.5mm
- Głębokość
- 121.75mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711085949851
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także