PNY Dysk SSD CS1030 500GB M.2 2280
372,99 zł
Brutto
PNY Dysk SSD CS1030 500GB M.2 2280 PNY Dysk SSD CS1030 500GB M.2 2280 to dysk SSD o pojemności 500GB, z interfejsem PCIe 3.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu. 500GB.
PNY Dysk SSD CS1030 500GB M.2 2280
PNY Dysk SSD CS1030 500GB M.2 2280 to dysk SSD o pojemności 500GB, z interfejsem PCIe 3.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
500GB
Pojemność dysku
2000MB/s
Prędkość odczytu
PCIe 3.0
Interfejs dysku
M.2 2280
Format szerokości dysku
Wydajność i niezawodność
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna.
Specyfikacja techniczna
| Format szerokości dysku | M.2 2280 |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 80mm |
| Interfejs dysku | PCIe 3.0 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Nie dotyczy |
| Model | CS1030 |
| Pojemność dysku | 500GB |
| Prędkość odczytu | 2000MB/s |
| Prędkość zapisu | 1100MB/s |
| Szerokość | 22mm |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Waga | 6.6g |
| Wysokość | 4mm |
M280CS1030-500-RB
30 Przedmioty
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Nie dotyczy
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja normalna
- Waga
- 6.6g
- Model
- CS1030
- Typ dysku
- SSD
- Format szerokości dysku
- M.2 2280
- Typ napędu
- Wewnętrzny
- Pojemność dysku
- 500GB
- Interfejs dysku
- PCIe 3.0
- Prędkość odczytu
- 2000MB/s
- Prędkość zapisu
- 1100MB/s
- Wysokość
- 4mm
- Szerokość
- Głębokość
Specyficzne kody
- EAN13
- 751492641621
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także