Adata Dysk zewnętrzny SSD External SE920 2TB USB4C 3800/3700 MB/s czarny
Adata Dysk zewnętrzny SSD External SE920 2TB USB4C 3800/3700 MB/s czarny Adata Dysk zewnętrzny SSD External SE920 2TB USB4C 3800/3700 MB/s czarny to dysk SSD z interfejsem USB Type C, o prędkości odczytu 3800MB/s. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Adata Dysk zewnętrzny SSD External SE920 2TB USB4C 3800/3700 MB/s czarny
Adata Dysk zewnętrzny SSD External SE920 2TB USB4C 3800/3700 MB/s czarny to dysk SSD z interfejsem USB Type C, o prędkości odczytu 3800MB/s. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Wydajność i niezawodność
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 105mm |
| Interfejs dysku | USB Type C |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Model | SE920 |
| Prędkość odczytu | 3800MB/s |
| Szerokość | 64.2mm |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Waga | 181.52g |
| Wysokość | 15.9mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja normalna
- Waga
- 181.52g
- Model
- SE920
- Typ dysku
- SSD
- Typ napędu
- Zewnętrzny
- Pojemność dysku
- Interfejs dysku
- USB Type C
- Prędkość odczytu
- 3800MB/s
- Prędkość zapisu
- Wysokość
- 15.9mm
- Szerokość
- 64.2mm
- Głębokość
- 105mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711085939807
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także