Zasilacz MSI MAG A650GL 650W 120mm 80plus Gold
Zasilacz MSI MAG A650GL 650W 120mm 80plus Gold Zasilacz MSI MAG A650GL 650W 120mm 80plus Gold to zasilacz komputerowy o mocy 650 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego. 650 W.
Zasilacz MSI MAG A650GL 650W 120mm 80plus Gold
Zasilacz MSI MAG A650GL 650W 120mm 80plus Gold to zasilacz komputerowy o mocy 650 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Modularność: Zasilacz modularny. Natężenia zasilacza: +5V (A) 20, +3,3V (A) 20, +12V (A) 54, -12V (A) 0,3, +5Vsb (A) 2,5. Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny. Wtyczka zasilania: SATA x 6, ATX 24pin, PCI-E 6+2 pin x 4, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 2, FDD, Molex Peripheral.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat | 80 PLUS Gold |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Maksymalna moc zasilacza | 650 W |
| Modularność | Zasilacz modularny |
| Natężenia zasilacza | +5V (A) 20, +3,3V (A) 20, +12V (A) 54, -12V (A) 0,3, +5Vsb (A) 2,5 |
| PFC | Aktywne |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Standard zasilacza | ATX |
| Wtyczka zasilania | SATA x 6, ATX 24pin, PCI-E 6+2 pin x 4, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 2, FDD, Molex Peripheral |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 140 x 150 x 86 |
| Zabezpieczenia | OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe, OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora, SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe, OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe, OTP (Over Temperat... |
Opis
- PFC
- Aktywne
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 140 x 150 x 86
- Opakowanie
- BOX
- Zabezpieczenia
- OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora
OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe
OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe
SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem - Certyfikat
- 80 PLUS Gold
- Ilość wentylatorów (max)
- 1 szt.
- Maksymalna moc zasilacza
- 650 W
- Standard zasilacza
- ATX
- Przeznaczenie zasilacza
- Komputer stacjonarny
- Średnica wentylatora
- 120 mm
- Wtyczka zasilania
- ATX 24pin
EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 2
FDD
Molex Peripheral
PCI-E 6+2 pin x 4
SATA x 6 - Modularność
- Zasilacz modularny
- Natężenia zasilacza
- +5V (A) 20, +3,3V (A) 20, +12V (A) 54, -12V (A) 0,3, +5Vsb (A) 2,5
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711377084277
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także