ASRock Zasilacz TC-1300T 1300W 80PLUS TITANUM modularny
ASRock Zasilacz TC-1300T 1300W 80PLUS TITANUM modularny ASRock Zasilacz TC-1300T 1300W 80PLUS TITANUM modularny to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
ASRock Zasilacz TC-1300T 1300W 80PLUS TITANUM modularny
ASRock Zasilacz TC-1300T 1300W 80PLUS TITANUM modularny to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Certyfikat 80+: 80 PLUS Titanium. Gwarancja: 120 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 86 x 150 x 180 mm. Zabezpieczenia / filtry: Przed zbyt niskim napięciem (UVP), Przeciwprzeciążeniowe (OPP), Przeciwprzepięciowe (OVP), Przeciwzwarciowe (SCP), Przed zbyt wysokim prądem (OCP), Termiczne (OTP).
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Titanium |
| Gwarancja | 120 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR (12V - 2x6) | 2 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 3 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 8 |
| Ilość złącz zas. SATA | 9 |
| Moc zasilacza | 1300 W |
| PFC | Aktywny |
| Wentylator | 13.5 cm |
| Wymiary | 86 x 150 x 180 mm |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem (UVP), Przeciwprzeciążeniowe (OPP), Przeciwprzepięciowe (OVP), Przeciwzwarciowe (SCP), Przed zbyt wysokim prądem (OCP), Termiczne (OTP) |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 120 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 86 x 150 x 180 mm
- Moc zasilacza
- 1300 W
- Wentylator
- 13.5 cm
- PFC
- Aktywny
- Ilość złącz zas. MOLEX
- 3
- Ilość złącz zas. SATA
- 9
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin
- 8
- Złącze zas. MB
- 24 pin
- Zasilacz modularny
- Tak
- Certyfikat 80+
- 80 PLUS Titanium
- Ilość złącz zas. 8-pin 12V
- 0
- Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V
- 2
- Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin
- 0
- Ilość złącz zas. Floppy
- 0
- Ilość złącz zas. PATA
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen.
- 0
- Ilość złącz zas. 12VHPWR (12V - 2x6)
- 2
- Ilość złącz USB 10P
- 0
- Zabezpieczenia / filtry
- Przeciwprzeciążeniowe (OPP)
Przeciwprzepięciowe (OVP)
Przeciwzwarciowe (SCP)
Przed zbyt niskim napięciem (UVP)
Przed zbyt wysokim prądem (OCP)
Termiczne (OTP)
Specyficzne kody
- EAN13
- 4710483949289
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także