Zasilacz Chieftec BBS-700S 700W ATX 120mm 80+GOLD aPFC
Zasilacz Chieftec BBS-700S 700W ATX 120mm 80+GOLD aPFC Zasilacz Chieftec BBS-700S 700W ATX 120mm 80+GOLD aPFC to zasilacz komputerowy o mocy 700 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Zasilacz Chieftec BBS-700S 700W ATX 120mm 80+GOLD aPFC
Zasilacz Chieftec BBS-700S 700W ATX 120mm 80+GOLD aPFC to zasilacz komputerowy o mocy 700 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Certyfikat: CE, RoHS, 80 PLUS Gold, EAC, ErP, TUV. Długość kabli: 24PIN ATX: 650, 8 PIN EPS (4+4): 650, MOLEX: 500/150/150/150, FLOPPY: Molex, 8 PIN PCIe (6+2): 2x 500/150, SATA: 2x 500/150/150. Natężenia zasilacza: +5V: 22A, +3,3V: 22A, +12 V1: 58A, -12V: 0,3A, +5VSB: 2,5A. Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat | CE, RoHS, 80 PLUS Gold, EAC, ErP, TUV |
| Długość kabli | 24PIN ATX: 650, 8 PIN EPS (4+4): 650, MOLEX: 500/150/150/150, FLOPPY: Molex, 8 PIN PCIe (6+2): 2x 500/150, SATA: 2x 500/150/150 |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Maksymalna moc zasilacza | 700 W |
| Modularność | Brak |
| Natężenia zasilacza | +5V: 22A, +3,3V: 22A, +12 V1: 58A, -12V: 0,3A, +5VSB: 2,5A |
| PFC | Aktywne |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Standard zasilacza | ATX |
| Wtyczka zasilania | Molex 4-pin x 3, PCI-E 6/8-pin x 4, ATX 20+4pin, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 1, SATA x 6, Floppy x 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 140 x 150 x 87 |
| Zabezpieczenia | OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe, SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe, OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe |
Opis
- PFC
- Aktywne
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 140 x 150 x 87
- Opakowanie
- BOX
- Zabezpieczenia
- OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe
OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe
SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe - Certyfikat
- 80 PLUS Gold
CE
EAC
ErP
RoHS
TUV - Ilość wentylatorów (max)
- 1 szt.
- Maksymalna moc zasilacza
- 700 W
- Standard zasilacza
- ATX
- Przeznaczenie zasilacza
- Komputer stacjonarny
- Średnica wentylatora
- 120 mm
- Wtyczka zasilania
- ATX 20+4pin
EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 1
Floppy x 1
Molex 4-pin x 3
PCI-E 6/8-pin x 4
SATA x 6 - Modularność
- Brak
- Długość kabli
- 8 PIN EPS (4+4): 650
8 PIN PCIe (6+2): 2x 500/150
24PIN ATX: 650
FLOPPY: Molex
MOLEX: 500/150/150/150
SATA: 2x 500/150/150 - Natężenia zasilacza
- +5V: 22A, +3,3V: 22A, +12 V1: 58A, -12V: 0,3A, +5VSB: 2,5A
Specyficzne kody
- EAN13
- 0753263076144
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także