Monitor Philips 27" 272S1M/00 HDMI DP głośniki
Monitor Philips 27" 272S1M/00 HDMI DP głośniki Monitor Philips 27" 272S1M/00 HDMI DP głośniki to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Philips 27" 272S1M/00 HDMI DP głośniki
Monitor Philips 27" 272S1M/00 HDMI DP głośniki to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy). Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD). Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching). Wyposażenie dodatkowe: Przewód HDMI, przewód zasilający, Dokumentacja użytkownika.
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, DisplayPort, 3 x HDMI, USB 3.2 x 3. Wyposażenie dodatkowe: Przewód HDMI, przewód zasilający, Dokumentacja użytkownika.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 75 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48-144 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30-254 kHz |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Jasność matrycy | 450 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -35° / +35° |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 16.23 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.35 W |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rodzina | S-Line |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.18 |
| Waga z podstawą (kg) | 6.05 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wielkość plamki | 0.155 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 613 x 366 x 51 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 613 x 537 x 205 |
| Wyposażenie dodatkowe | Przewód HDMI, przewód zasilający, Dokumentacja użytkownika |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, DisplayPort, 3 x HDMI, USB 3.2 x 3 |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- WLED
- Kontrast statyczny
- 1000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2W
- Klasa energetyczna
- E
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Wyposażenie dodatkowe
- Przewód HDMI, przewód zasilający, Dokumentacja użytkownika
- Regulacja wysokości
- Tak - 130mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +20°
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 16.23 W
- Wbudowany zasilacz
- Nie
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rodzina
- S-Line
- Jasność matrycy
- 450 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.155 mm
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -35° / +35°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 1.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 75
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 48-144 Hz
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- 30-254 kHz
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (10-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- 3 x HDMI
DisplayPort
USB 3.2 x 3
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Nie
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.35 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 613 x 537 x 205
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 613 x 366 x 51
- Waga z podstawą (kg)
- 6.05
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CE Mark
CU(EAC)
RoHS
TUV-Bauart
TUV/ISO9241-307 - Obsługa FreeSync
- Tak
- Zgodność z technologią HDCP
- Nie
- Waga bez podstawy (kg)
- 4.18
Specyficzne kody
- EAN13
- 8712581780753
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także