Monitor ViewSonic 27" XG27G1 IPS FHD 180Hz 2xHDMI DP
Monitor ViewSonic 27" XG27G1 IPS FHD 180Hz 2xHDMI DP Monitor ViewSonic 27" XG27G1 IPS FHD 180Hz 2xHDMI DP to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor ViewSonic 27" XG27G1 IPS FHD 180Hz 2xHDMI DP
Monitor ViewSonic 27" XG27G1 IPS FHD 180Hz 2xHDMI DP to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48 ~ 165 | DisplayPort: 48 ~ 180. Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 32 ~ 210 | DisplayPort: 32 ~ 210. Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy). Nasycenie kolorów: 80% (NTSC), 113% (sRGB).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2. Wyposażenie dodatkowe: Szybki przewodnik, Zasilacz + kabel zasilający, Kabel DisplayPort 1.4.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 180 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48 ~ 165 | DisplayPort: 48 ~ 180 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 32 ~ 210 | DisplayPort: 32 ~ 210 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 80% (NTSC), 113% (sRGB) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -15° / +15° |
| Pobór energii (podczas pracy) | 29.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +25° |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.10 |
| Waga z podstawą (kg) | 4.80 |
| Wielkość plamki | 0.311 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 615,07 x 364,1 x 47,96 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 615,07 x 400,79~550,79 x 215,05 |
| Wyposażenie dodatkowe | Szybki przewodnik, Zasilacz + kabel zasilający, Kabel DisplayPort 1.4 |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2 |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 1000 :1
- Kontrast dynamiczny
- 50000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wyposażenie dodatkowe
- Kabel DisplayPort 1.4
Szybki przewodnik
Zasilacz + kabel zasilający - Regulacja wysokości
- Tak - 150mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +25°
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 29.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Nie
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 300 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.311 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -15° / +15°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 1.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 180
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- HDMI: 48 ~ 165 | DisplayPort: 48 ~ 180
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- HDMI: 32 ~ 210 | DisplayPort: 32 ~ 210
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (8-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI x 2
Kensington Lock
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 615,07 x 400,79~550,79 x 215,05
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 615,07 x 364,1 x 47,96
- Waga z podstawą (kg)
- 4.80
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CE
CE EMC
EAC
ErP
REACH
RoHS
UkrSEPRO
WEEE - Nasycenie kolorów
- 80% (NTSC)
113% (sRGB) - Zgodność z technologią HDCP
- Tak
- Waga bez podstawy (kg)
- 3.10
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907032949
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także