Monitor AOC 23,8" 24B3CF2 HDMI 3xUSB głośniki 2x2W
Monitor AOC 23,8" 24B3CF2 HDMI 3xUSB głośniki 2x2W Monitor AOC 23,8" 24B3CF2 HDMI 3xUSB głośniki 2x2W to monitor LCD z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor AOC 23,8" 24B3CF2 HDMI 3xUSB głośniki 2x2W
Monitor AOC 23,8" 24B3CF2 HDMI 3xUSB głośniki 2x2W to monitor LCD z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare). Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD). Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: HDMI, Kensington Lock, USB Type-C, USB 3.0 x 2, Wyjście audio, Wejście mikrofonu. Wyposażenie dodatkowe: Kable (HDMI, USB-C 1.8m, zasilający).
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48-100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30-115 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 20000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1300 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy) | 30.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +23° |
| Regulacja wysokości | Tak - 110mm |
| Rodzina | Basic |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.04 |
| Waga z podstawą (kg) | 4.56 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.274 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 542.4 x 316.2 x 44.6 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 542.4 x (359.9-469.9) x 229.8 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (HDMI, USB-C 1.8m, zasilający) |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | HDMI, Kensington Lock, USB Type-C, USB 3.0 x 2, Wyjście audio, Wejście mikrofonu |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- WLED
- Kontrast statyczny
- 1300 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2W
- Kontrast dynamiczny
- 20000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Kable (HDMI, USB-C 1.8m, zasilający)
- Regulacja wysokości
- Tak - 110mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +23°
- Przekątna ekranu
- 23.80 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 30.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rodzina
- Basic
- Jasność matrycy
- 250 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.274 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 4.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 100
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 48-100
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- 30-115
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (6 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- HDMI
Kensington Lock
USB 3.0 x 2
USB Type-C
Wejście mikrofonu
Wyjście audio - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 542.4 x (359.9-469.9) x 229.8
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 542.4 x 316.2 x 44.6
- Waga z podstawą (kg)
- 4.56
- Zgodność z technologią HDCP
- Tak
- Waga bez podstawy (kg)
- 3.04
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986141437
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także