Monitor Dell 23,8" P2425HE (210-BMJB) IPS FHD 100Hz HDMI 2xDP 5xUSB RJ45
Monitor Dell 23,8" P2425HE (210-BMJB) IPS FHD 100Hz HDMI 2xDP 5xUSB RJ45 Monitor Dell 23,8" P2425HE (210-BMJB) IPS FHD 100Hz HDMI 2xDP 5xUSB RJ45 to monitor LCD z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Dell 23,8" P2425HE (210-BMJB) IPS FHD 100Hz HDMI 2xDP 5xUSB RJ45
Monitor Dell 23,8" P2425HE (210-BMJB) IPS FHD 100Hz HDMI 2xDP 5xUSB RJ45 to monitor LCD z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC). Kolor obudowy: Czarno-srebrny (Black-silver). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare). Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: HDMI, Kensington Lock, DisplayPort x 2, USB 3.0 x 3, USB Type-C x2, RJ-45. Wyposażenie dodatkowe: Kabel zasilający, Cokół podstawy i podstawa, Skrócony przewodnik konfiguracji, Informacje dotyczące bezpieczeństwa i ochrony środowiska, Kabel DP 1,8 m, Kabel USB-C 3.2 Gen2 1 m.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 8.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor obudowy | Czarno-srebrny (Black-silver) |
| Kontrast statyczny | 1500 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 99% (sRGB) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -45° / +45° |
| Pobór energii (podczas pracy) | 15.20 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.40 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.69 |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.274 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 538,64 x 314,23 x 50,03 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 538,64 x 364 ~ 496,53 x 181,75 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel zasilający, Cokół podstawy i podstawa, Skrócony przewodnik konfiguracji, Informacje dotyczące bezpieczeństwa i ochrony środowiska, Kabel DP 1,8 m, Kabel USB-C 3.2 Gen2 1 m |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | HDMI, Kensington Lock, DisplayPort x 2, USB 3.0 x 3, USB Type-C x2, RJ-45 |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 1500 :1
- Wbudowane głośniki
- Nie
- Klasa energetyczna
- D
- Kolor obudowy
- Czarno-srebrny (Black-silver)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Cokół podstawy i podstawa
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i ochrony środowiska
Kabel DP 1,8 m
Kabel USB-C 3.2 Gen2 1 m
Kabel zasilający
Skrócony przewodnik konfiguracji - Regulacja wysokości
- Tak - 150mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +21°
- Przekątna ekranu
- 23.80 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 15.20 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 250 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.274 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -45° / +45°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 8.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 100
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (6 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort x 2
HDMI
Kensington Lock
RJ-45
USB 3.0 x 3
USB Type-C x2 - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.40 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 538,64 x 364 ~ 496,53 x 181,75
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 538,64 x 314,23 x 50,03
- Normy spełniane przez monitor
- EPEAT Climate+
EPEAT Gold
Energy Star
RoHS
TCO
TCO Edge - Nasycenie kolorów
- 99% (sRGB)
- Zgodność z technologią HDCP
- Tak
- Waga bez podstawy (kg)
- 3.69
Specyficzne kody
- EAN13
- 5397184821725
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także