PNY Karta graficzna GeForce RTX 5060 Ti OC 8GB VCG5060T8DFXPB1-O
PNY Karta graficzna GeForce RTX 5060 Ti OC 8GB VCG5060T8DFXPB1-O PNY Karta graficzna GeForce RTX 5060 Ti OC 8GB VCG5060T8DFXPB1-O to karta graficzna oparty na chipsecie GeForce RTX 5060 Ti. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach, aplikacjach 3D i multimediach.
PNY Karta graficzna GeForce RTX 5060 Ti OC 8GB VCG5060T8DFXPB1-O
PNY Karta graficzna GeForce RTX 5060 Ti OC 8GB VCG5060T8DFXPB1-O to karta graficzna oparty na chipsecie GeForce RTX 5060 Ti. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach, aplikacjach 3D i multimediach.
Wydajność graficzna i złącza
Chipset: GeForce RTX 5060 Ti. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Porty wideo: 1 x HDMI, 3 x DisplayPort. Wymiary: 39,9 x 120 x 245 mm.
Złącza i wyposażenie
Porty wideo: 1 x HDMI, 3 x DisplayPort.
Specyfikacja techniczna
| Chipset | GeForce RTX 5060 Ti |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Liczba wentylatorów (karty graf.) | 2 |
| Porty wideo | 1 x HDMI, 3 x DisplayPort |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Taktowanie rdzenia | 2407MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2692MHz |
| Wersja | Box |
| Wymiary | 39,9 x 120 x 245 mm |
| Złącze karty graf. | PCI-E 8x ver. 5.0 |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 39,9 x 120 x 245 mm
- Rodzaj pamięci
- DDR7
- Model
- Wersja
- Box
- Złącze karty graf.
- PCI-E 8x ver. 5.0
- Producent chipsetu
- NVIDIA
- Chipset
- GeForce RTX 5060 Ti
- Szyna pamięci
- 128-bitowa
- Wielkość pamięci VRAM
- Taktowanie rdzenia
- 2407MHz
- Taktowanie pamięci
- Porty wideo
- 1 x HDMI
3 x DisplayPort - Chłodzenie
- Aktywne
- Rdzenie CUDA (tylko Nvidia - przy AMD usunąć)
- Liczba wentylatorów (karty graf.)
- 2
- Taktowanie rdzenia (Boost)
- 2692MHz
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718006457945
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także