MSI Karta graficzna GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC 4GD DR4 64BIT DP/HDMI
MSI Karta graficzna GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC 4GD DR4 64BIT DP/HDMI MSI Karta graficzna GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC 4GD DR4 64BIT DP/HDMI to karta graficzna z 4GB pamięci VRAM, oparty na chipsecie GeForce GT 1030. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach, aplikacjach 3D i multimediach.
MSI Karta graficzna GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC 4GD DR4 64BIT DP/HDMI
MSI Karta graficzna GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC 4GD DR4 64BIT DP/HDMI to karta graficzna z 4GB pamięci VRAM, oparty na chipsecie GeForce GT 1030. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach, aplikacjach 3D i multimediach.
Wydajność graficzna i złącza
Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Porty wideo: 1 x HDMI, 1 x DisplayPort. Wymiary: 38 x 69 x 150 mm. Złącze karty graf.: PCI-E 16x ver. 3.0.
Złącza i wyposażenie
Porty wideo: 1 x HDMI, 1 x DisplayPort.
Specyfikacja techniczna
| Chipset | GeForce GT 1030 |
| Chłodzenie | Pasywne |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Model | GeForce GT 1030 |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.5 |
| Porty wideo | 1 x HDMI, 1 x DisplayPort |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Rdzenie CUDA (tylko Nvidia - przy AMD usunąć) | 384 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Szyna pamięci | 64-bitowa |
| Taktowanie pamięci | 2100MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 1430MHz |
| Wersja | Box |
| Wielkość pamięci VRAM | 4GB |
| Wymiary | 38 x 69 x 150 mm |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 3.0 |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 38 x 69 x 150 mm
- Rodzaj pamięci
- DDR4
- Model
- GeForce GT 1030
- Wersja
- Box
- Złącze karty graf.
- PCI-E 16x ver. 3.0
- Producent chipsetu
- NVIDIA
- Chipset
- GeForce GT 1030
- Szyna pamięci
- 64-bitowa
- Wielkość pamięci VRAM
- 4GB
- Taktowanie pamięci
- 2100MHz
- Porty wideo
- 1 x DisplayPort
1 x HDMI - Chłodzenie
- Pasywne
- Obsługiwane standardy
- OpenGL 4.5
- Rdzenie CUDA (tylko Nvidia - przy AMD usunąć)
- 384
- Taktowanie rdzenia (Boost)
- 1430MHz
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711377211475
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także