AFOX Karta graficzna - Radeon RX 550 4GB GDDR5 128Bit DVI HDMI DP ATX
AFOX Karta graficzna - Radeon RX 550 4GB GDDR5 128Bit DVI HDMI DP ATX AFOX Karta graficzna - Radeon RX 550 4GB GDDR5 128Bit DVI HDMI DP ATX to karta graficzna z 4GB pamięci VRAM, oparty na chipsecie Radeon RX 550. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach, aplikacjach 3D i multimediach.
AFOX Karta graficzna - Radeon RX 550 4GB GDDR5 128Bit DVI HDMI DP ATX
AFOX Karta graficzna - Radeon RX 550 4GB GDDR5 128Bit DVI HDMI DP ATX to karta graficzna z 4GB pamięci VRAM, oparty na chipsecie Radeon RX 550. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach, aplikacjach 3D i multimediach.
Wydajność graficzna i złącza
Gwarancja: 24 miesięcy - Rękojmia. Obsługiwane standardy: OpenGL 4.6, DirectX 12. Porty wideo: 1 x HDMI, 1 x DVI, 1 x DisplayPort.
Złącza i wyposażenie
Porty wideo: 1 x HDMI, 1 x DVI, 1 x DisplayPort.
Specyfikacja techniczna
| Chipset | Radeon RX 550 |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Rękojmia |
| Liczba wentylatorów (karty graf.) | 2 |
| Model | Radeon RX 550 |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6, DirectX 12 |
| Porty wideo | 1 x HDMI, 1 x DVI, 1 x DisplayPort |
| Producent chipsetu | AMD |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Taktowanie pamięci | 6000MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1183MHz |
| Wersja | Box |
| Wielkość pamięci VRAM | 4GB |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 3.0 |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Rękojmia
- Rodzaj pamięci
- DDR5
- Model
- Radeon RX 550
- Wersja
- Box
- Złącze karty graf.
- PCI-E ver. 3.0
- Producent chipsetu
- AMD
- Chipset
- Radeon RX 550
- Szyna pamięci
- 128-bitowa
- Wielkość pamięci VRAM
- 4GB
- Taktowanie rdzenia
- 1183MHz
- Taktowanie pamięci
- 6000MHz
- Porty wideo
- 1 x DVI
1 x DisplayPort
1 x HDMI - Chłodzenie
- Aktywne
- Obsługiwane standardy
- DirectX 12
OpenGL 4.6 - Liczba wentylatorów (karty graf.)
- 2
Specyficzne kody
- EAN13
- 4897033783125
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także