Karta VGA Palit GeForce RTX 5050 StormX 8GB GDDR6 128bit HDMI+3DP PCIe5.0
Karta VGA Palit GeForce RTX 5050 StormX 8GB GDDR6 128bit HDMI+3DP PCIe5.0 Karta VGA Palit GeForce RTX 5050 StormX 8GB GDDR6 128bit HDMI+3DP PCIe5.0 to karta graficzna NVIDIA. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach i aplikacjach 3D.
Karta VGA Palit GeForce RTX 5050 StormX 8GB GDDR6 128bit HDMI+3DP PCIe5.0
Karta VGA Palit GeForce RTX 5050 StormX 8GB GDDR6 128bit HDMI+3DP PCIe5.0 to karta graficzna NVIDIA. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach i aplikacjach 3D.
Kluczowe cechy
Chipset karty graficznej (GPU): NVIDIA GeForce RTX 5050. Rodzaj chłodzenia: Aktywne (wentylator+radiator). Rozwiązania producenta VGA: PALIT 0-dB TECH, PALIT DrMOS. Typ złącza karty: PCI Express x16 5.0.
Specyfikacja techniczna
| Chipset karty graficznej (GPU) | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Częstotliwość taktowania GPU bazowa | 2317 MHz |
| Częstotliwość taktowania GPU podwyższona | 2572 MHz |
| Ilość jednocześnie obsługiwanych monitorów | 4 |
| Interfejs pamięci | 128 bit |
| Liczba rdzeni CUDA / procesorów strumieniowych | 2560 |
| Liczba zajmowanych slotów w obudowie | 2 |
| Maksymalna przepustowość pamięci | 320.00 GB/s |
| Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym | 7680 x 4320 |
| Minimalna moc zasilacza | 550 W |
| Obsługa OpenGL (wersja) | OpenGL 4.6 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne (wentylator+radiator) |
| Rozwiązania producenta VGA | PALIT 0-dB TECH, PALIT DrMOS |
| Typ pamięci | GDDR6 |
| Typ złącza karty | PCI Express x16 5.0 |
| Wspierane technologie | NVIDIA® Studio Driver, NVIDIA® Encoder, NVIDIA® Broadcast, NVIDIA® GPU Boost, NVIDIA® Ansel Technology, NVIDIA® Shadowplay™, NVIDIA® Highlights, NVIDIA® G-Sync™, NVIDIA® FreeStyle, NVIDIA® DLSS 4, NVIDIA® Reflex 2, NVIDIA® Tensor Cores (AI) 5th Generation, NVIDIA® Ray Tracing Cores 4th Generation... |
| Wyjście DisplayPort | 3x DisplayPort |
| Wyjście HDMI | 1x HDMI |
| Wymiary [S x W] (mm) | 169,9 x 118 |
Opis
- Rodzaj chłodzenia
- Aktywne (wentylator+radiator)
- Wymiary [S x W] (mm)
- 169,9 x 118
- Wspierane technologie
- NVIDIA® Ansel Technology
NVIDIA® Blackwell architecture
NVIDIA® Broadcast
NVIDIA® DLSS 4
NVIDIA® Encoder
NVIDIA® FreeStyle
NVIDIA® G-Sync™
NVIDIA® GPU Boost
NVIDIA® Highlights
NVIDIA® Ray Tracing Cores 4th Generation
NVIDIA® Reflex 2
NVIDIA® Shadowplay™
NVIDIA® Studio Driver
NVIDIA® Tensor Cores (AI) 5th Generation
VR Ready - Typ pamięci
- GDDR6
- Chipset karty graficznej (GPU)
- NVIDIA GeForce RTX 5050
- Liczba rdzeni CUDA / procesorów strumieniowych
- 2560
- Częstotliwość taktowania GPU podwyższona
- 2572 MHz
- Fabryczne przetaktowanie GPU
- Nie
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 8
- Interfejs pamięci
- 128 bit
- Maksymalna przepustowość pamięci
- 320.00 GB/s
- Typ złącza karty
- PCI Express x16 5.0
- Wyjście HDMI
- 1x HDMI
- Wyjście DisplayPort
- 3x DisplayPort
- Ilość jednocześnie obsługiwanych monitorów
- 4
- Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym
- 7680 x 4320
- Obsługa OpenGL (wersja)
- OpenGL 4.6
- Minimalna moc zasilacza
- 550 W
- Liczba zajmowanych slotów w obudowie
- 2
- Rozwiązania producenta VGA
- PALIT 0-dB TECH
PALIT DrMOS - Częstotliwość taktowania GPU bazowa
- 2317 MHz
Specyficzne kody
- EAN13
- 4710562245448
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także