Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 5050 D6 8G 2HDMI/2DP
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 5050 D6 8G 2HDMI/2DP Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 5050 D6 8G 2HDMI/2DP to karta graficzna z 8GB pamięci VRAM, oparty na chipsecie GeForce RTX 5050. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach, aplikacjach 3D i multimediach.
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 5050 D6 8G 2HDMI/2DP
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 5050 D6 8G 2HDMI/2DP to karta graficzna z 8GB pamięci VRAM, oparty na chipsecie GeForce RTX 5050. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach, aplikacjach 3D i multimediach.
Wydajność graficzna i złącza
Chipset: GeForce RTX 5050. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Model: GeForce RTX 5050. Obsługiwane standardy: OpenGL 4.6, DirectX 12 API.
Złącza i wyposażenie
Porty wideo: 2 x HDMI, 2 x DisplayPort.
Specyfikacja techniczna
| Chipset | GeForce RTX 5050 |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Liczba wentylatorów (karty graf.) | 1 |
| Model | GeForce RTX 5050 |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6, DirectX 12 API |
| Porty wideo | 2 x HDMI, 2 x DisplayPort |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Rdzenie CUDA (tylko Nvidia - przy AMD usunąć) | 2560 |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Taktowanie pamięci | 20Gbps |
| Taktowanie rdzenia | 2572MHz |
| Wersja | Box |
| Wielkość pamięci VRAM | 8GB |
| Wymiary | 42 x 111 x 145 mm |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 5.0 |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 42 x 111 x 145 mm
- Rodzaj pamięci
- DDR6
- Model
- GeForce RTX 5050
- Wersja
- Box
- Złącze karty graf.
- PCI-E ver. 5.0
- Producent chipsetu
- NVIDIA
- Chipset
- GeForce RTX 5050
- Szyna pamięci
- 128-bitowa
- Wielkość pamięci VRAM
- 8GB
- Taktowanie rdzenia
- 2572MHz
- Taktowanie pamięci
- 20Gbps
- Porty wideo
- 2 x DisplayPort
2 x HDMI - Chłodzenie
- Aktywne
- Obsługiwane standardy
- DirectX 12 API
OpenGL 4.6 - Rdzenie CUDA (tylko Nvidia - przy AMD usunąć)
- 2560
- Liczba wentylatorów (karty graf.)
- 1
Specyficzne kody
- EAN13
- 4719331356972
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także