Asus Karta graficzna GeForce RTX 5060 TUF GAMING OC 8G GDDR7 128BIT
Asus Karta graficzna GeForce RTX 5060 TUF GAMING OC 8G GDDR7 128BIT Asus Karta graficzna GeForce RTX 5060 TUF GAMING OC 8G GDDR7 128BIT to karta graficzna oparty na chipsecie GeForce RTX 5060. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach, aplikacjach 3D i multimediach.
Asus Karta graficzna GeForce RTX 5060 TUF GAMING OC 8G GDDR7 128BIT
Asus Karta graficzna GeForce RTX 5060 TUF GAMING OC 8G GDDR7 128BIT to karta graficzna oparty na chipsecie GeForce RTX 5060. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach, aplikacjach 3D i multimediach.
Wydajność graficzna i złącza
Chipset: GeForce RTX 5060. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Model: TUF-RTX5060-O8G-GAMING. Porty wideo: 1 x HDMI, 3 x DisplayPort.
Złącza i wyposażenie
Porty wideo: 1 x HDMI, 3 x DisplayPort.
Specyfikacja techniczna
| Chipset | GeForce RTX 5060 |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Liczba wentylatorów (karty graf.) | 3 |
| Model | TUF-RTX5060-O8G-GAMING |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Porty wideo | 1 x HDMI, 3 x DisplayPort |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Rdzenie CUDA (tylko Nvidia - przy AMD usunąć) | 3840 |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Taktowanie rdzenia | 2677MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2640MHz |
| Wersja | Box |
| Wydajność AI | 648 |
| Wymiary | 62 x 133,5 x 302 mm |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 62 x 133,5 x 302 mm
- Rodzaj pamięci
- DDR7
- Model
- TUF-RTX5060-O8G-GAMING
- Wersja
- Box
- Złącze karty graf.
- PCI-E 16x ver. 5.0
- Producent chipsetu
- NVIDIA
- Chipset
- GeForce RTX 5060
- Szyna pamięci
- 128-bitowa
- Wielkość pamięci VRAM
- Taktowanie rdzenia
- 2677MHz
- Taktowanie pamięci
- Porty wideo
- 1 x HDMI
3 x DisplayPort - Chłodzenie
- Aktywne
- Obsługiwane standardy
- OpenGL 4.6
- Rdzenie CUDA (tylko Nvidia - przy AMD usunąć)
- 3840
- Liczba wentylatorów (karty graf.)
- 3
- Taktowanie rdzenia (Boost)
- 2640MHz
- Wydajność AI
- 648
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711636058179
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także