ZOTAC Karta graficzna GeForce RTX 5070 SOLID OC 12GB GDDR7 192bit 3DP/HDMI
ZOTAC Karta graficzna GeForce RTX 5070 SOLID OC 12GB GDDR7 192bit 3DP/HDMI ZOTAC Karta graficzna GeForce RTX 5070 SOLID OC 12GB GDDR7 192bit 3DP/HDMI to karta graficzna z 12GB pamięci VRAM, oparty na chipsecie GeForce RTX 5070. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach, aplikacjach 3D i multimediach.
ZOTAC Karta graficzna GeForce RTX 5070 SOLID OC 12GB GDDR7 192bit 3DP/HDMI
ZOTAC Karta graficzna GeForce RTX 5070 SOLID OC 12GB GDDR7 192bit 3DP/HDMI to karta graficzna z 12GB pamięci VRAM, oparty na chipsecie GeForce RTX 5070. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach, aplikacjach 3D i multimediach.
Wydajność graficzna i złącza
Chipset: GeForce RTX 5070. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Model: GeForce RTX 5070. Obsługiwane standardy: DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6.
Złącza i wyposażenie
Porty wideo: 1 x HDMI, 3 x DisplayPort.
Specyfikacja techniczna
| Chipset | GeForce RTX 5070 |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Liczba wentylatorów (karty graf.) | 3 |
| Model | GeForce RTX 5070 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6 |
| Porty wideo | 1 x HDMI, 3 x DisplayPort |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Rdzenie CUDA (tylko Nvidia - przy AMD usunąć) | 6144 |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 192-bitowa |
| Taktowanie rdzenia | 2542MHz |
| Wersja | Box |
| Wielkość pamięci VRAM | 12GB |
| Wydajność AI | 988 |
| Wymiary | 41,6 x 115,8 x 304,4 mm |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 41,6 x 115,8 x 304,4 mm
- Rodzaj pamięci
- DDR7
- Model
- GeForce RTX 5070
- Wersja
- Box
- Akcesoria w zestawie
- Złącze karty graf.
- PCI-E 16x ver. 5.0
- Producent chipsetu
- NVIDIA
- Chipset
- GeForce RTX 5070
- Szyna pamięci
- 192-bitowa
- Wielkość pamięci VRAM
- 12GB
- Taktowanie rdzenia
- 2542MHz
- Taktowanie pamięci
- Porty wideo
- 1 x HDMI
3 x DisplayPort - Chłodzenie
- Aktywne
- Obsługiwane standardy
- DirectX 12 Ultimate
OpenGL 4.6 - Rdzenie CUDA (tylko Nvidia - przy AMD usunąć)
- 6144
- Liczba wentylatorów (karty graf.)
- 3
- Wydajność AI
- 988
Specyficzne kody
- EAN13
- 8886307700605
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także