Sapphire Technology Karta graficzna Radeon RX 9070 XT NITRO+ GAMING OC 16GB
Sapphire Technology Karta graficzna Radeon RX 9070 XT NITRO+ GAMING OC 16GB Sapphire Technology Karta graficzna Radeon RX 9070 XT NITRO+ GAMING OC 16GB to karta graficzna oparty na chipsecie Radeon RX 9070 XT. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach, aplikacjach 3D i multimediach.
Sapphire Technology Karta graficzna Radeon RX 9070 XT NITRO+ GAMING OC 16GB
Sapphire Technology Karta graficzna Radeon RX 9070 XT NITRO+ GAMING OC 16GB to karta graficzna oparty na chipsecie Radeon RX 9070 XT. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach, aplikacjach 3D i multimediach.
Wydajność graficzna i złącza
Chipset: Radeon RX 9070 XT. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Obsługiwane standardy: DirectX 12 Ultimate. Porty wideo: 2 x HDMI, 2 x DisplayPort.
Złącza i wyposażenie
Porty wideo: 2 x HDMI, 2 x DisplayPort.
Specyfikacja techniczna
| Chipset | Radeon RX 9070 XT |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Liczba wentylatorów (karty graf.) | 3 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate |
| Porty wideo | 2 x HDMI, 2 x DisplayPort |
| Producent chipsetu | AMD |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Taktowanie rdzenia | 2520MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 3060MHz |
| Wersja | Box |
| Wymiary | 65,68 x 128,5 x 330,8 mm |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 65,68 x 128,5 x 330,8 mm
- Rodzaj pamięci
- DDR6
- Model
- Wersja
- Box
- Złącze karty graf.
- PCI-E 16x ver. 5.0
- Producent chipsetu
- AMD
- Chipset
- Radeon RX 9070 XT
- Szyna pamięci
- 256-bitowa
- Wielkość pamięci VRAM
- Taktowanie rdzenia
- 2520MHz
- Taktowanie pamięci
- Porty wideo
- 2 x DisplayPort
2 x HDMI - Chłodzenie
- Aktywne
- Obsługiwane standardy
- DirectX 12 Ultimate
- Liczba wentylatorów (karty graf.)
- 3
- Taktowanie rdzenia (Boost)
- 3060MHz
Specyficzne kody
- EAN13
- 4895106295872
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także