Palit Karta graficzna GeForce RTX 3050 StormX 6GB GDDR6 96bit DVI/DP/HDMI
Palit Karta graficzna GeForce RTX 3050 StormX 6GB GDDR6 96bit DVI/DP/HDMI Palit Karta graficzna GeForce RTX 3050 StormX 6GB GDDR6 96bit DVI/DP/HDMI to karta graficzna z 6GB pamięci VRAM, oparty na chipsecie GeForce RTX 3050. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach, aplikacjach 3D i multimediach.
Palit Karta graficzna GeForce RTX 3050 StormX 6GB GDDR6 96bit DVI/DP/HDMI
Palit Karta graficzna GeForce RTX 3050 StormX 6GB GDDR6 96bit DVI/DP/HDMI to karta graficzna z 6GB pamięci VRAM, oparty na chipsecie GeForce RTX 3050. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach, aplikacjach 3D i multimediach.
Wydajność graficzna i złącza
Chipset: GeForce RTX 3050. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Model: GeForce RTX 3050 StormX. Obsługiwane standardy: DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6.
Złącza i wyposażenie
Porty wideo: 1 x HDMI, 1 x DVI, 1 x DisplayPort.
Specyfikacja techniczna
| Chipset | GeForce RTX 3050 |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Liczba wentylatorów (karty graf.) | 1 |
| Model | GeForce RTX 3050 StormX |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6 |
| Porty wideo | 1 x HDMI, 1 x DVI, 1 x DisplayPort |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Rdzenie CUDA (tylko Nvidia - przy AMD usunąć) | 2304 |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 96-bitowa |
| Taktowanie pamięci | 14Gbps |
| Taktowanie rdzenia | 1042MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 1470MHz |
| Wersja | Box |
| Wielkość pamięci VRAM | 6GB |
| Wymiary | 40 x 117 x 162 mm |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 4.0 |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 40 x 117 x 162 mm
- Rodzaj pamięci
- DDR6
- Model
- GeForce RTX 3050 StormX
- Wersja
- Box
- Złącze karty graf.
- PCI-E ver. 4.0
- Producent chipsetu
- NVIDIA
- Chipset
- GeForce RTX 3050
- Szyna pamięci
- 96-bitowa
- Wielkość pamięci VRAM
- 6GB
- Taktowanie rdzenia
- 1042MHz
- Taktowanie pamięci
- 14Gbps
- Porty wideo
- 1 x DVI
1 x DisplayPort
1 x HDMI - Chłodzenie
- Aktywne
- Obsługiwane standardy
- DirectX 12 Ultimate
OpenGL 4.6 - Rdzenie CUDA (tylko Nvidia - przy AMD usunąć)
- 2304
- Liczba wentylatorów (karty graf.)
- 1
- Taktowanie rdzenia (Boost)
- 1470MHz
Specyficzne kody
- EAN13
- 4710562244625
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także