Karta VGA Asus Prime Radeon RX 9070 XT OC 16GB GDDR6 256bit HDMI+3xDP
Karta VGA Asus Prime Radeon RX 9070 XT OC 16GB GDDR6 256bit HDMI+3xDP Karta VGA Asus Prime Radeon RX 9070 XT OC 16GB GDDR6 256bit HDMI+3xDP to karta graficzna AMD. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach i aplikacjach 3D.
Karta VGA Asus Prime Radeon RX 9070 XT OC 16GB GDDR6 256bit HDMI+3xDP
Karta VGA Asus Prime Radeon RX 9070 XT OC 16GB GDDR6 256bit HDMI+3xDP to karta graficzna AMD. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach i aplikacjach 3D.
Kluczowe cechy
Chipset karty graficznej (GPU): AMD Radeon RX 9070 XT. Rodzaj chłodzenia: Aktywne (wentylator+radiator). Rozwiązania producenta VGA: ASUS GPU Tweak III. Typ złącza karty: PCI Express x16 5.0.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: 1 x Speedsetup Manual, 1x Thank you card.
Specyfikacja techniczna
| Chipset karty graficznej (GPU) | AMD Radeon RX 9070 XT |
| Częstotliwość taktowania GPU bazowa | 2460 MHz |
| Częstotliwość taktowania GPU podwyższona | 3010 MHz |
| Fabryczne przetaktowanie GPU | Tak |
| Ilość jednocześnie obsługiwanych monitorów | 4 |
| Interfejs pamięci | 256 bit |
| Liczba rdzeni CUDA / procesorów strumieniowych | 4096 |
| Liczba zajmowanych slotów w obudowie | 2,5 |
| Maksymalna przepustowość pamięci | 640.00 GB/s |
| Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym | 7680 x 4320 |
| Minimalna moc zasilacza | 750 W |
| Obsługa OpenGL (wersja) | OpenGL 4.6 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne (wentylator+radiator) |
| Rozwiązania producenta VGA | ASUS GPU Tweak III |
| Typ pamięci | GDDR6 |
| Typ złącza karty | PCI Express x16 5.0 |
| Wsparcie HDCP | Tak |
| Wyjście DisplayPort | 3x DisplayPort |
| Wyjście HDMI | 1x HDMI |
| Wymiary [S x W] (mm) | 312 x 130 |
| Wyposażenie dodatkowe | 1 x Speedsetup Manual, 1x Thank you card |
Opis
- Rodzaj chłodzenia
- Aktywne (wentylator+radiator)
- Wyposażenie dodatkowe
- 1 x Speedsetup Manual
1x Thank you card - Wymiary [S x W] (mm)
- 312 x 130
- Typ pamięci
- GDDR6
- Chipset karty graficznej (GPU)
- AMD Radeon RX 9070 XT
- Liczba rdzeni CUDA / procesorów strumieniowych
- 4096
- Częstotliwość taktowania GPU podwyższona
- 3010 MHz
- Fabryczne przetaktowanie GPU
- Tak
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 16
- Interfejs pamięci
- 256 bit
- Maksymalna przepustowość pamięci
- 640.00 GB/s
- Typ złącza karty
- PCI Express x16 5.0
- Wyjście HDMI
- 1x HDMI
- Wyjście DisplayPort
- 3x DisplayPort
- Ilość jednocześnie obsługiwanych monitorów
- 4
- Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym
- 7680 x 4320
- Obsługa OpenGL (wersja)
- OpenGL 4.6
- Wsparcie HDCP
- Tak
- Minimalna moc zasilacza
- 750 W
- Liczba zajmowanych slotów w obudowie
- 2,5
- Rozwiązania producenta VGA
- ASUS GPU Tweak III
- Częstotliwość taktowania GPU bazowa
- 2460 MHz
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711387829585
15 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także