Karta VGA ASRock Radeon RX 7600 Challenger 8GB OC GDDR6 128bit HDMI+3xDP
Karta VGA ASRock Radeon RX 7600 Challenger 8GB OC GDDR6 128bit HDMI+3xDP Karta VGA ASRock Radeon RX 7600 Challenger 8GB OC GDDR6 128bit HDMI+3xDP to karta graficzna AMD. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach i aplikacjach 3D.
Karta VGA ASRock Radeon RX 7600 Challenger 8GB OC GDDR6 128bit HDMI+3xDP
Karta VGA ASRock Radeon RX 7600 Challenger 8GB OC GDDR6 128bit HDMI+3xDP to karta graficzna AMD. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach i aplikacjach 3D.
Kluczowe cechy
Chipset karty graficznej (GPU): AMD Radeon RX 7600. Obsługa DirectX (wersja): DirectX 12 Ultimate. Rodzaj chłodzenia: Aktywne (wentylator+radiator). Typ złącza karty: PCI Express x8 4.0.
Specyfikacja techniczna
| Chipset karty graficznej (GPU) | AMD Radeon RX 7600 |
| Częstotliwość taktowania GPU bazowa | 1770 MHz |
| Częstotliwość taktowania GPU podwyższona | 2695 MHz |
| Fabryczne przetaktowanie GPU | Tak |
| Ilość jednocześnie obsługiwanych monitorów | 4 |
| Interfejs pamięci | 128 bit |
| Liczba rdzeni CUDA / procesorów strumieniowych | 2048 |
| Maksymalna przepustowość pamięci | 288.00 GB/s |
| Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym | 7680 x 4320 |
| Minimalna moc zasilacza | 550 W |
| Obsługa DirectX (wersja) | DirectX 12 Ultimate |
| Obsługa OpenGL (wersja) | OpenGL 4.6 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne (wentylator+radiator) |
| Typ pamięci | GDDR6 |
| Typ złącza karty | PCI Express x8 4.0 |
| Wyjście DisplayPort | 3x DisplayPort |
| Wyjście HDMI | 1x HDMI |
| Wymiary [S x W] (mm) | 269,2 x 131,8 |
Opis
- Rodzaj chłodzenia
- Aktywne (wentylator+radiator)
- Wymiary [S x W] (mm)
- 269,2 x 131,8
- Typ pamięci
- GDDR6
- Chipset karty graficznej (GPU)
- AMD Radeon RX 7600
- Liczba rdzeni CUDA / procesorów strumieniowych
- 2048
- Częstotliwość taktowania GPU podwyższona
- 2695 MHz
- Fabryczne przetaktowanie GPU
- Tak
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 8
- Interfejs pamięci
- 128 bit
- Maksymalna przepustowość pamięci
- 288.00 GB/s
- Typ złącza karty
- PCI Express x8 4.0
- Wyjście HDMI
- 1x HDMI
- Wyjście DisplayPort
- 3x DisplayPort
- Ilość jednocześnie obsługiwanych monitorów
- 4
- Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym
- 7680 x 4320
- Obsługa DirectX (wersja)
- DirectX 12 Ultimate
- Obsługa OpenGL (wersja)
- OpenGL 4.6
- Minimalna moc zasilacza
- 550 W
- Częstotliwość taktowania GPU bazowa
- 1770 MHz
Specyficzne kody
- EAN13
- 4710483942037
15 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także