Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS MA4000x 3 w 1
Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS MA4000x 3 w 1 Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS MA4000x 3 w 1 to drukarka laserowa. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów. 80000 Cykl pracy (miesięcznie, maks.).
Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS MA4000x 3 w 1
Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS MA4000x 3 w 1 to drukarka laserowa. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów.
Parametry drukowania
Interfejs komunikacyjny: USB, przewód sieciowy LAN. Obsługiwane formaty druku: A4, A5, A6, Letter, Legal, Folio, B5, B6. Podstawowe funkcje: drukarka, kopiarka, skaner. Typ drukarki: Laserowa monochromatyczna.
Specyfikacja techniczna
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 80000 |
| Czas nagrzewania | 19.0 s |
| Czas wydruku pierwszej strony | 6.4 s |
| Duplex | Tak |
| Głośność | 52.0 dB |
| Interfejs komunikacyjny | USB, przewód sieciowy LAN |
| Liczba podajników papieru | 2 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 220 g/m2 |
| Maksymalna pojemność podajników | 4 arkuszy |
| Maksymalne zużycie energii | 1124 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | A4, A5, A6, Letter, Legal, Folio, B5, B6 |
| Pamięć maksymalna (MB) | 1000 |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner |
| Pojemność zamontowanych podajników | 350 arkuszy |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Prędkość drukowania mono (max) | 40.0 stron/min |
| Rodzina | ECOSYS |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 600 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 600 dpi |
| Technologia druku | Laserowa |
| Typ drukarki | Laserowa monochromatyczna |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 412 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 417 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 437 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
Opis
- Obsługiwane systemy operacyjne
- Chrome OS™
Linux (niektóre wersje)
Mac OS (niektóre wersje)
Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™ - Wyświetlacz LCD
- Tak
- Głośność
- 52.0 dB
- Czas nagrzewania
- 19.0 s
- Maksymalna gramatura papieru
- 220 g/m2
- Interfejs komunikacyjny
- USB
przewód sieciowy LAN - Rodzina
- ECOSYS
- Typ drukarki
- Laserowa monochromatyczna
- Maksymalny rozmiar papieru
- A4
- Duplex
- Tak
- Rozdzielczość druku - główna
- 1200 dpi
- Rozdzielczość druku - dodatkowa
- 1200 dpi
- Prędkość drukowania mono (max)
- 40.0 stron/min
- Minimalna gramatura papieru
- 60 g/m2
- Liczba podajników papieru
- 2 szt.
- Pojemność zamontowanych podajników
- 350 arkuszy
- Praca w sieci bezprzewodowej
- Tak
- Automatyczny podajnik dokumentów
- Tak
- Nadruk na CD/DVD
- Nie
- Czytnik kart
- Nie
- Złącze LPT
- Nie
- Wymiary: Szerokość (mm)
- 417
- Wymiary: Wysokość (mm)
- 437
- Wymiary: Głębokość (mm)
- 412
- Gniazdo EIO
- Nie
- Pictbridge
- Nie
- IRDA
- Nie
- Podstawowe funkcje
- drukarka, kopiarka, skaner
- Czas wydruku pierwszej strony
- 6.4 s
- Technologia druku
- Laserowa
- Cykl pracy (miesięcznie, maks.)
- 80000
- Obsługiwane formaty druku
- A4
A5
A6
B5
B6
Folio
Legal
Letter - Maksymalne zużycie energii
- 1124 W
- Praca w DOS
- Nie
- Telefon
- Nie
- Fax
- Nie
- Maksymalna pojemność podajników
- 4 arkuszy
- Pamięć maksymalna (MB)
- 1000
- Rozdzielczość optyczna skanera - główna
- 600 dpi
- Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa
- 600 dpi
- Zakres zmniejszenia
- 25 %
- Zakres powiększenia
- 400 %
Specyficzne kody
- EAN13
- 0632983084755
12 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także